Serdar Bursalı ASGD Başkanı oldu

Serdar Bursalı ASGD Başkanı oldu

Kahramanmaraşlı Gazeteci Serdar Bursalı, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD)Kahramanmaraş Şube Başkanı olarak atandı.

Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren özellikle Spor Camiasının yakından tanıdığı gazeteci Serdar Bursalı, 1992 yılında kurulan ve 55 şehirde şubeleşen Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Kahramanmaraş Şubesi kurucu başkanı olarak atandı. Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD)Türkiye genelinde Spor Basını emekçilerini bir araya getiren büyük bir kuruluş.

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD)Kahramanmaraş Şube Başkanı olarak atanan Gazeteci Serdar Bursalı yaptığı açıklama da “Türkiye’de en zor görevlerden biri de Spor Gazeteciliği yapmaktır. Çok sayıda branşı olan ve çok aktif olarak faaliyet göstermek zorunda olunan bir alandır. Bizlerde yıllardır şehrimizde arkadaşlarımızla birlikte spor gazeteciliği alanında yapılanmaya öncülük etmeye çalışıyoruz. Kahramanmaraş spor gazeteciliğinde geçmişte de çok değerli gazeteciler şehrimize önemli hizmetlerde bulundular. Günümüzde dernekleşme çok büyük bir öneme sahiptir. Bizde bu bilinçle Türkiye’de ciddi bir yapılanmaya sahip olan Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Kahramanmaraş Şubesi kurucu başkanı olarak atandık. Amacımız ve misyonumuz şehrimize bu alanda hizmet eden arkadaşlarımızla daha kurumsal ve eğitim odaklı hizmet anlayışı ile hizmet etmektir. Yapılanmamız devam ediyor. Kısa zamanda yönetim kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte bir araya geleceğiz”dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co