Şengül, “Kongre bitti şimdi iş zamanı!”

Şengül, “Kongre bitti şimdi iş zamanı!”

CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül,

“Kongre bitti şimdi iş zamanı!”

 

KAHRAMANMARAŞ- Geçtiğimiz Pazar günü güven oyu alan CHP Kahramanmaraş il başkanı Esat Şengül,” Kongre bitti şimdi iş zamanı , kayıp eden yoktur, CHP kazanmıştır,” dedi.

İl başkanlığında basın toplantısı düzenleyen Esat Şengül yaptığı açıklamada: “           Öncelikli olarak, yaklaşmakta olan 2016 Yılının, tüm Dünyada ve Ülkemizde Barışın, Özgürlüklerin ve Sosyal Adalettin Egemen  olduğu bir yıl dileğiyle hayırlara vesile olmasını temenni  ediyor. Tüm Kahramanmaraşlı Hemşerilerimizin Yeni Yılını Kutluyorum.

Bildiğiniz üzere, geçtiğimiz Cumartesi günü olağan İl Kongremizi gerçekleştirdik. Bir Kongreden ziyade küçük bir Kurultay gibiydi. Tüm İlçelerimizden gelen İl Delegelerimizin  dışında Partililerimizin yoğun katılımları, STK Temsilcilerimiz, Muhtarlarımız ve çok kıymetli Hemşerilerimiz takibiyle bir Demokrasi Şöleni yaşattığımıza inanıyoruz.

Evet burası, Cumhuriyet Halk Partisi çıkar Parti içi yarış yaparız. Herkes özgürce düşüncelerini ortaya koyar. Seçim biter tüm partililerimiz iş başına gelen  yönetimin etrafında bütünleşerek hedefe koşar.

Kongremizde iki aday yarıştık. Sevgili Ünal ATEŞ Oniki Şubat İlçe Başkanımız olarak yarıştaki rakibim durumundaydı. Siyasi rakip olduk ama ebedi dostuz. Bundan sonra da Oniki Şubat İlçe Başkanımız olarak mesai yapmaya devam edeceğiz.

Seçilmiş İl Başkanı ve Yönetim Kurulumuz olarak, bizlere teveccüh gösteren tüm delegelerimize teşekkür ediyorum.

Başarısızlıkla itham edilen şahsım ve Yönetim kurulumuz buradan başarı ile çıkmışsa, asla bu başarı benim ya da Yönetim Kurulumuzun değildir. Bu başarı “emek, en yüce değerdir.” diyen ve emeği oylayan delegelerimizindir, onlara bir kez daha teşekkür ediyorum. Kaldı ki ikinci kez bana bu onuru yaşatan partililerimize şükranlarımı sunuyorum. Benim için çok anlamlı ve şerefli bir görev olmasına rağmen, ülkenin içinde bulunduğu durum ve üstlendiğimiz sorumluluğun ne kadar meşakkatli olduğunun bilincinde olduğumuzu belirtmek isterim.

Yeni bir yıla giriyoruz, tüm iyi dileklerime rağmen yeni yılı evinde değil de prangaların arkasında geçirecek olan Can DÜNDAR başta olmak üzere tüm basın emekçilerinin yeni yıllarının, yeni umutlarla dolu olmasını temenni ediyorum.

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co