Şendiller; “Yazıcıoğlu Cinayeti Çözülmeli”  

Şendiller; “Yazıcıoğlu Cinayeti Çözülmeli”   

Eski BBP Genel Başkan Yardımcısı Kahramanmaraş Milletvekili Ökkeş Şendiller: “Her şey açık ve net olduğu halde bu cinayeti ört bas ettiler” dedi.

Kahramanmaraş Gazetesi, www.kahramanmarasgazetesi.com.tr internet haber sitesi haber merkezine gelerek, Yazı İşleri Müdürümüz Bekir Doğan, Niyazi Kara, gazete çalışanları ile bir süre sohbet eden Ökkeş Şendiller: “Muhsin Yazıcıoğlu’nun Çağlayancerit’e geldiğinden benim haberim yoktu, helikopter kazasından sonra öğrendim, Çağlayancerit’te başkanın ölümü için hazırlanan bir tuzaktı. Uçan taput adı verilen sivil helikopterle çağlayancerit’e nasıl getirilir, bu baştan bir intihardı ve cinayetin nasıl işlendiğini Kahramanmaraşlılar ve bizle bire bir yaşadık ve gördük.

İHA Muhabiri İsmail Güneş’in çenesinin kırıldığını, parçalandığını ve alt çene kemiğini başından ayrılmış halde bulunduğunu oysa 180 dakika 118 ile İstanbul ile konuşan İsmail Güneş’in bu halde bırakın konuşmayı adını bile söylemeyeceğini ifade eden Ökkeş Şendiller: “Bu planlı bir cinayetti, kim planladı, kim yaptı bilemiyorum, ama devletin bunu ortaya çıkarması gerekir, Muhsin Yazıcıoğlu ve 5 arkadaşını kim öldürdü? Bunların arkasında hangi güçler vardı? Ortaya çıkarılması gerekir.

Siyasetin renginin ve tadının kaçtığını kim kimin adamı olduğunu belli olmadığını ifade eden Ökkeş Şendiller: “Bir bakıyorum, dün böyle diyenler, bugün beraberler, ahlak diye bir şey kalmamıştır” dedi.

Bekir Doğan, Niyazi Kara, Sermet Çuhadar ile uzun süre sohbet eden Ökkeş Şendiller Türkiye’yi sarsacak bilgiler vererek gazetemizden ayrıldı.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co