Şekkeli de birlik günü !

Şekkeli de birlik günü !

Fatih Şekkeli İlkokulunun Öğretmenler günü !..

Şekkeli de birlik günü !

 

ONİKİŞUBAT / Fatih Şekkeli İlkokulu Müdürü Mehmet Kabak, 24 Kasım öğretmenler günü sebebi ile okul öğretmenleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen ile şube müdürlerini bir araya getirerek dillere destan bir öğretmenler günü yaptı.

şekkeli (8)

Gecenin açılışını yapan Mehmet Kabak, 2 yılı öğretmenlik olmak üzere meslekte 37 yılı geride bıraktığını ifade ederek: “Öğretmenlik mesleğini çok seviyorum, dünyaya bir daha gelsem yine öğretmen olurdum” dedi.

Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen, Şube müdürleri bazı okul müdürleri ve okul öğretmenlerine hitaben yaptığı konuşmada Mehmet Kabak: Çok değerli Müdürüm Enver Gökşen, Müdür Yardımcısı arkadaşlarım, her türlü övgüye layık kıymetli öğretmen arkadaşlarım, Okul Aile Birliğimizin sayın Yönetim Kurulu başkanımız, Öğretmen arkadaşlarımın ailecek gelen kıymetli misafirlerimiz, İlimizde Yerel Basınımızın duayeni olan ve bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan sayın basın mensuplarımız, hepinize hoş geldiniz diyorum.

şekkeli (7)

Kabak: “24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Fatih Şekkeli İlkokulu müdürü olarak okul yöneticilerimiz ve öğretmen arkadaşlarımızı onure etmek adına, bizzat şahsi imkanlarımla hazırlamaya çalıştığım, birlik ve beraberliğimizin ifadesi olarak, bu programa kıymetli zamanlarınızı esirgemeyerek bu mutlu ve özel gönümüzde aramızda bulunarak bizleri onure ettiğiniz için şahsım, müdür yardımcılarımız ve öğretmen arkadaşlarıma adına,

başta siz sayın müdürümüze ve delaletinizle sayın şube müdürlerimize ve tüm katılımcılara en kalbi duygularla hoş geldiniz diyor, teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

şekkeli (6)

Saygı değer öğretmen arkadaşlarım, ilkokul öğretmenliği mesleğinizle ne kadar övünseniz azdır. Diğer branşlardaki meslektaşlarımıza da saygı duyuyoruz ama, hepimiz biliriz ki insanlar için adını soyadını, hatıralarını unutamadığı tek öğretmen ilkokul öğretmenidir.

Hepimiz Biliyoruz ki Alo 147 ve BİMER mercilerinden kurumlar hakkında şikayetler yapılmaktadır. Fakat okulumuzla ilgili olarak Alo 147 ve BİMER mercileri aracılığı ile velilerimiz den şikayet değil, tam tersine memnuniyet mesajlarını almak bizi daha başarılı olmaya sevk ediyor.

şekkeli (5)

Bu duygularla başta Baş Öğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal etmiş olan tüm meslektaşlarımıza ve görev şehidi öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyor, aziz hatıralarını saygı ile yad ediyorum. Emekli olan öğretmenlerimize de sağlıklı uzun ömürler diliyorum.

Bu kutlu ve kutsal yolda Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

Fatih Şekkeli İlkokulu müdürü Mehmet Kabak, okulumuz öğretmenlerine bir teşekkür belgesi düzenledik ve emekli öğretmenlerimize ise plaket törenle bunları takdim etmek istiyorum.

şekkeli (4)

Okulumuz öğretmenleri: Nurhan Özkan, Hanifi Battaloğlu, Mehmet Kabak,

Ayla Kaya, Ahmet Evdeoturan, Emine Öztürk, Murat Alataş, Turhan Dölek, Nuray Çolak , Lemanur Elçi, Mehmet Karagün, Selver Bayır, Ahmet Güler, Embiye Adaklı, Fevzi Çiriş, Melike Demir, Aziz Gülaçtı, Ahmet Kutluay, Ramazan Emlik, Güllü Küçüktüfekçi, Bilal Mankır, Şevket Güler, Mükremin İlgin, Süleyman Fakıoğlu, İsmail Kara, Merih Kaya, Harun  Şan, Ahmet Yılmaz, Mahmut Bilginer, Ömer Faruk Kiraz, OSMAN Keleş, Döne Kayan, Mehmet Doba, Abdurrahman Çınarlıdere, Habibe Serin, Ayşe Fatma Gelir, Fatma Kara, Elif Çomruk Türkoğlu, Ahmet Kalakenger, Alaiddin Bayrakcı, Zekeriya Küçük, gecenin anısına teşekkür belgesi verildi.

şekkeli (3)

Tören sonunda: vada gibi konuşma yapan Mehmet Kabak: “Meslekte 37 yıl oldu, 15 tatilde müsaade ederseniz emekli olmak istiyorum, sözleri üzerine, ilçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen: “Yarım bırakmak yok, Haziran ayı gelsen bakarız” diyerek göreve devam dedi.

Yemek ve hoş sohbetle Fatih Şekkeli İlkokulu öğretmenleri unutulmaz bir gece yaşadı.

şekkeli (2)

 

şekkeli (1)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co