Şeker, “Artık sabır taşı çatlamıştır”

Şeker, “Artık sabır taşı çatlamıştır”

Gaziantep’te düğün evinde bomba patlatılmasından sonra artık sabrımızın kalmadığını belirten MHP Onikişubat İlçe Başkanı Mehmet Şeker; “Aziz ülkemiz, büyük milletimiz felaket ve musibetlerle sınanmakta; kanlı, acılı ve ağır bir sınavdan geçmektedir. Terörizm şiddet ve dehşet yüzünü her gün göstermekte, Türkiye çok cepheden saldırı altında tutulmaktadır. Artık sabır taşı çatlamıştır! Saldırıların biri biterken, diğeri başlamaktadır. Türkiye’de acı ve korkudan başka her konu ikinci plandadır.

Daha Van, Elazığ ve Bitlis’in henüz acılarının taptaze olduğu bir dönemde, dün Gaziantep’te yeni bir şehadet dalgası milletimizin ciğerini dağlamıştır.

Her zaman belirttiğimiz gibi FETÖ ülkemizin bütünlüğüne kastetmiş bir terör örgütüdür. PKK ve diğer terör örgütleri de bunların ruh ikizidir. Hiçbir çete, hiçbir paralel yapı, hiçbir terör örgütüne ülkemizi bölme heveslisi mihraklara müsaade edilmeyecektir. Hukuk ve demokrasi üzerine inşa edilmiş birlik ve beraberlik zeminimizi çatlatamayacak, bozamayacaktır. Türkiye tek yürek, millet tek umuttur.

Devlet tektir, bayrak tektir, dil tektir, ülke tektir, vatan tektir, millet sonuna kadar birdir, diridir, zalimlere karşı da tavizsizdir.

Milliyetçi Hareket Partisi ülkemizin sancılı tablosunu dikkatle takip edecektir.

Vatanımızı kan gölüne çevirmek isteyen iç ve dış güçleri, terörün her şeklini şahsım ve yönetimim adına şiddetle kınıyorum. Çocuk yaşlı, kadın erkek demeden masum insanları hedef alan caniler ve bu canilerin arkasındaki odaklar, amaçlarına asla ulaşamayacaklar.

Milli Mücadele yıllarında gazilik unvanını inancının gücüyle alan Gaziantep teröre yenilmeyecektir. Şahin Bey’in ruhu ayakta ve diridir. Türkiye’nin düşmesini gözleyen FETÖ, PKK, IŞİD gibi iblis artıkları ve ihanet çeteleri hak ettikleri cezayı bulacaklardır.

Van, Elazığ, Bitlis ve Gaziantep’de patlamada hakkın rahmetine kavuşan aziz vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor; ailelerine, silah arkadaşlarına ve aziz Türk Milletine sabır ve başsağlığı niyaz ediyorum. Türk milleti bu zor günleri imanın gücüyle aşacak, milli birlik ve kardeşliğe duyduğu bağlılıkla vatanını ve bağımsızlığını hiçbir mihraka çiğnetmeyecektir” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co