ŞEHİTLERİMİZ VE PKK MAŞASI

ŞEHİTLERİMİZ VE PKK MAŞASI

5 Eylül 2016 tarihinde Hakkari ili Çukurca İlçesi Seni Tepe bölgesinde icra edilen operasyonda bölücü terör örgütü mensuplarınca yapılan silahlı saldırı sonucu Piyade Uzman Onbaşı Serkan Bursalı yiğidimiz şehit oldu. Şehidimiz evli ve 2 yaşında Mehmet Ayaz isimli bir yavrusu vardı.  Şimdi o Rahmeti Rahmana kavuştu. Mekanın cennet olsun, bu millet sizi unutmayacaktır!

Şehidimiz için tabi başta eşi, annesi ve tabi ki ailesi ve dostları çok üzülmüşlerdir, kolay değil, genç ölümü zor oluyor!

Serdar Bursalı kardeşimizin üzüntüsüne ortak oluyoruz.  Bursalı; “Bu Nasıl Veda Paşa” başlıkla şu mesajı paylaştı;  “Ateş düştüğü yeri yakmıyor, yok ediyor. Bütün ömrümüzü birlikte geçirdiğimiz canımız, kanımız, sol yanımız sökülüp atılıyor. Daha ne kadar olduki düğününde oynadık. Daha ne kadar oldu ki senin o mutlu gününü kendi ellerimle fotoğrafladım. Srkn Kdr Bursalı senin şehadetin ömrümüzün en acı sayfalarına bir matem daha ekledi. Anne, Baba derken şimdi de sen yüreğimizde ki ateşin soğumasına fırsat olmuyor. O güzel gülüşün artık boğazımıza mıhlanan kızgın bir demir. Cennet bahçeleri evin, peygamberimiz komşun olsun. Bu kanın hesabını sormayan, bu kana kan almayan namert olsun!

Elbette şehitlerimizin hesabı sorulacak, zaten soruluyordu. Bu vatan için can verenlere ne mutlu!

PKK ÜST AKLIN MAŞASI

Tabi “100 yılın derin olaylarına dikkatle bakınız. Türkiyemiz’in ne zaman başına bir dert açılsa, başı belaya sokulsa, aziz milletimizin huzur ve istikrarı ne zaman yıkılmaya çalışılsa, arkasında ne olduğunu anlamak için üç parametreye bakmak gerekiyor.

Paranın izi.

Petrol yani yer altı zenginlikleri.

Ahtapot kollu üst akıl, yani siyonizm emelleri

Bülent Erandaç bu tespitleri yaparken, yazısını şu değerlendirmeyle kapatıyor; “Bu 3 parametrenin arkasındaki siluet kimseye yabancı gelmez. ÜST AKIL-DERİN GÜÇ karşınızdadır. Derin Güç’ün adresi de bellidir. Newyork-Londra-Berlin-Telaviv. Parada bu güç, petrol/gaz’da bu güç ve özellikle Ortadoğu’da ne oluyorsa Derin İngiltere vardır. Meşru hükümetlerin yaptıkları kimseyi aldatmasın. ÜST AKILDERİN GÜÇ meşru hükümetlerinde üstündedir… Onların stratejisinde, küresel devletlerin Başkan ve hükümetlerini göreve getirme vardır. Onlara dikte ettikleri planlar mevcuttur.

Eğer, onlar beğenmezse kendi getirdikleri BAŞKAN-BAŞBAKANHÜKÜMET’LERİ DEĞİŞTİRMEK, ZAYIFLATMAK-KUKLAYA ÇEVİRMEK cibilliyetleridir. Bu bilgiler ışığında PKK’yı irdelemek daha doğru olacaktır.

PKK BİR KÜRESEL PROJE’DİR…

7 Haziran sonrası, birbirinden çok farklı imiş gibi görünen bazı olayları, aynı parantez içine alarak yazdığımızda, karşımıza bir projenin aşamaları çıkar:

1) Aziz milletimiz için tarihi önemdeki MALAZGİRT’TE BİNBAŞIMIZ, özel seçimle şehit edildi. Malazgirt’te binbaşımızı şehit etmek 1071 ruhunu yıkmaktır.

2) Hedefi ve sonuçları özel planlı, SURUÇ’TA gençler bataklığa çekildi.

3) Kandil Baronları bahane ederek, çözüm sürecini havaya uçurdu.

4) PKK militanları planlı şekilde Iğdır-Kars-Artvin’e uzandı…

Bölücü terör örgütünün yeni hedefi, Iğdır, Kars, Artvin üzerinden Karadeniz’e açılmaktır. 7 Haziran sonrasında aniden Ağrı ve Iğdır’da saldırılarını hızlandırdı.

Iğdır’daki Azeri kardeşlerimize baskı yaparak göçe zorluyor. İleride hayalini kurduğu özerkliği gerçekleştirirken o bölgeleri de kendi özerk bölgesinin içinde görmek istiyor.

5) Doğubayazıt-Gürbulak, Türkiye-İran uluslararası yolu hedefe kondu. TIR’lar yakıldı. Kandil Baronları merkez üs yaptıkları Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinden Gürbulak kapısı (Türkiye-İran karayolu) hattında saldırılarını arttırdı. Neden acaba?

Çünkü PKK’nın bölgeye yüklenmesiyle İran’a ambargonun kaldırılması süreci eşzamanlıdır. Gürbulak Sınır Kapısı İran açısından da Türkiye açısından da kritik önemde. Milyarlarca dolarlık ticaretin yapıldığı bir kapı olacak. PKK bölgede kontrolü ele geçirip İran’la ilişkilerinde büyük avantaj sağlayacağını düşünüyor.”

Yazımı şöyle bağlayayım, PKK ahtapotun kollarından bir koldur, Tarih boyunca Hakkın sesi olan Türk insanı durdurmak için üretilmiştir. Ama hesap dönecektir.  Siz rahat uyuyun şehitlerim. Kalın sağlıcakla.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co