ŞEHİTLERİ ANMAYA GİDEN İNSAN NEHRİ

ŞEHİTLERİ ANMAYA GİDEN İNSAN NEHRİ

Hafta sonu Kocaeli’ndeydik, Pazar sabahı  uçakla dönüş için  Sebiha Gökçen  doğru hareket ederken, insanların akın akın İstanbul’da yapılacak olan “ Demokrasi ve Şehitleri Anma  Mitingin’e doğru nehir gibi akan insanlar. Şaşırıp kalmamak mümkün değil!

 Bizi İstanbul’a bırakan kardeşimiz de büyük mitinge bayrağı ile katılacağını belirterek,  halkın çoğunluğunun  ise  yeni yapılan Osmangazi Köprüsünü kullandığını vurgulayarak, “ Tabi ya düşman Türkiye’nin büyümesini ister mi? Gavur bizim boyumuzu 10 cm ayarlamış mış, 11 cm olmamızı istemezlermiş, görün bakın boyumuz hepsini geçecek, yeter ki biz birlik olalım!” demesi karşısında elini sıktım, sarıldık. Kahramanmaraş’ta yapılacak olan mitinge katılacaksın değil mi?” Diye sordu.

Sonra gazeteci olduğumu söyleyince, “Abi sana bir soru sorayım, bunu cevaplandırda git. Sence de darbeyi ABD’mi yaptı? Kendisine Eski Milli Eğitim Bakanlarından Hasan Celal Güzel’den alıntı yaparak şunları söyledim. “ Bütün işaretler CIA’yı gösteriyor, tabi yalnız değiller İngiltere ve Almanya’nında destekçileri dedim.

YENİ GELİŞMELER VAR

ABD resmi rakamları, darbeyle ilgileri olmadığını söylüyür, vatandaş ise onlara  inanmıyorum diyor. Tabi  kimse suçu üzerine almaz, bu insanın fıtratında vardır. Maraşlılar ‘kazan g. kara demezmiş’ derler.

Daha önceki yazılarımda, FETÖ’nün bir maşa olduğunu, bu işin arkasında masonik güçler bulunduğunu anlattım.

Tabi ayrıldık.

Şunu söylemek istiyorum. Kocaelin’de de Maraş’ta da herkes ama herkes bu darbeye ABD yaptırmıştır, FETÖ ise maşadır diyor. Bu kadar insan yanılmaz. Peki neden yaptılar?

 Çünkü büyüyen Türkiye’yi istemeyen batılı güçler(üst akıl) geçmişte nasıl bizi durdurmak için darbeler yaptıysa, bu günde  aynı güçlerin siyasi ve ekonomik desteği ile  darbeye ‘kalkıştılar’.

SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

Teknik elanlarda aynı bizim gibi düşünüyor. “MAK Danışmanlık Başkanı Mehmet Ali Kulat’a göre, darbe girişiminde suçüstü ve çıplak yakalanan ülkelerin başında ABD geliyor. Kulat derki; Darbe girişiminde ABD çıplak yakalanmıştır. ABD, İncirlik’le suçüstü yakalanmıştır, Stratfor’la yakalanmıştır, bu yolda giderken Benenson’la yakalanmıştır. ABD bu yolda, meseleyi kınama konusundaki kıvırmalarıyla yakalanmıştır. Evet, Oklar net ABD’yi göstermesine karşın, daha geniş perspektifle bakınca NATO da vardır. Cumhurbaşkanımıza telekonferansla konuşma izni bile vermeyen Almanya da, İngiltere de tavırlarıyla bu süreçlerde payı olan ülkelerdir. Avrupa, duruşuyla açığa çıkmıştır.

Bakınız, Türkiye’nin darbe girişiminden haberdar olduğu saatler 21.30-22.00 suları. Oysa, Stratfor adlı kuruluşun abonelerine bundan 7 saat önce attığı tweet’te Türkiye’de bir askeri hareketlilikten bahsediyor. Oysa o saatlerde Ankara’da kimsenin bilgisi yok. İkincisi, sayın Cumhurbaşkanı, bilgiyi aldıktan sonra Marmaris’tan yola çıkmadan strateji gereği dört ayrı havalimanında dört uçak hazırlatıyor. Hatta, kendisinin ifadesiyle uçağına bindiğinde pilotlara nereye gideceğini de söylemiyor. Ama çok ilginçtir, Stratfor, uçağın güzergahını iki dakikada bir abonelerine gönderebiliyor.

Türkiye’de karışıklık için harita çıkıyor

HDP-FETÖ’YE AKIL VERDİLER

Benenson adlı araştırma kuruluşu 7 Haziran’dan önce çok net sahada yer aldı. Hem CHP hem HDP ile seçim çalışmaları yürüttü. Ekrem Dumanlı’yı, o süreçte Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı ile görüştüren, o aklı veren kuruluşun da Stratfor olduğunu görüyoruz.”

Neden? Çünkü küfür tek milletdir.

Bakın batılı ülkelerin neredeyse tamamının gözleri bozulmuş, şaşı bakıyorlar kalkışmaya.

Bu nedenle Miting-46’da herkes ABD’yi lanetledi. Duy ABD sesimizi, sen darbecisin ve Anadolu insanı seni artık çok iyi tanıyor. Mısır’da da sen vardın, diğer mazlum ülkelerde de sen vardın. Kendini büyük sanıyorsun ama yanılıyorsun. Bunu yakın zamanda göreceksin.

Artık milletimiz birlik içinde, aynı yöne bakabiliyor.

Yani yürekler toplu vuruyor ve siz artık bizim üzerimizde oyun oynayamayacaksınız. Meydanlar herşeyi anlatıyor.

Kalın sağlıcakla.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co