Şehit Er Ahmet Bıçakcı’nın adı Sağlık Merkezinde yaşatılacak

Şehit Er Ahmet Bıçakcı’nın adı Sağlık Merkezinde yaşatılacak

Andırın Toplum Sağlığı Merkezinin ismi Andırın Şehit Piyade Sözleşmeli Er Ahmet Bıçakcı’nın adı Sağlık Merkezinde yaşatılacak.

Şehidimizin Ailesi, İlçe Kaymakamı Haluk Koç, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Yener, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Müftüsü ve vatandaşların katılımlarıyla açılış programı düzenlendi.

Programda konuşan Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Yener; “Bu vatan uğruna gözünü kırpmadan şehit olan bu vatan evladımızın ismini yaşatmak amacıyla toplanmış bulunuyoruz. Andırın ilçemizin bir evladının ismini Andırında Toplum Sağlığı Merkezimize veriyoruz. Başbakanlık genelgesi doğrultusunda 15 Temmuz 2016 tarihinde, Anayasa ile kurulan bir demokrasi düzenini Temel hak ve hürriyetleri ortadan kaldırmaya yönelik gerçekleşen Hain darbe teşebbüsü ile Terörle mücadele kapsamında Ülke savunmasında, Gözünü bile kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizin hatıralarının yaşatılması amacıyla Kamu kurum ve kuruluşlarına isim verilmesi talimatı gereği

bundan sonra Andırın Toplum Sağlığı Merkezi Andırın Şehit Ahmet Bıçakçı Toplum Sağlığı Merkezi olarak değiştirilmiştir. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diler selam ve saygılarımı sunarım” dedi.

Program sonunda ilçe müftüsü tarafından dua edilerek program sona erdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co