SEÇİMLER GELDİ ÇATTI

SEÇİMLER GELDİ ÇATTI

7 Haziran 2015 Pazar Günü  Milletvekilliği seçimleri yapılacak. Ülkemizin geleceğine dair milletimiz karar verecek.

Elbette önemli bir sorumluluk. Seçimler  insanların karar verme zamanının ifadesidir. Eğer seçimlere katılıp kararımızı ortaya koymazsak ,icraatları değerlendirmek hakkından mahrum kalırız.

Bazı kişiler seçimlere katılıp oy vermezler. Ama oy verenlerden çok eleştiri yaparlar.

Peki sen oy kullanıp iyiyi neden seçmedin.?

Seçmediğin bir merci için eleştirme hakkını nereden elde ediyorsun.?

Sende seçime katıl. Risk al. Söz sahibi ol. Söz sahibi olmayanın eleştirme hakkının olduğunu düşünmüyorum.

Seçimler çok önemlidir. Ülkenin yöneticilerini seçiyorsunuz.

Bu seçimler de bu güne kadar gün yüzüne çıkmayan bir şey ortaya çıktı.

Seçimleri yönlendirmek isteyen dış güçleri   görüyoruz. ABD de  bir kısım medya. İngiltere de bazı lobililer. Almanya da bazı Alman parti mensupları. Türkiye de ki bu seçimlerde taraf olduklarını görüyoruz. Bilhassa bu saydığım mahfiller PKK nın uzantısı olan  BDP ye desteklerini ortaya koydular.

Paralel güçler ,derin devlet  hatta muhalefet partilerinin  de PKK nın uzantısı olan BDP nin barajı aşması  için gayret ortaya koyduklarına şahit oluyoruz.

Ülkemizin geleceğini  PKK terör örgütünün insafına bırakıp bunalım yaratmak istiyorlar.  Geçmişte bunları göremiyorduk.Basın yoktu. Basın bildiklerini de  yazmıyordu.Ya satılmış medya vardı. Yada korkutulmuş medya. Şimdi bir çok şey gün yüzü gibi ortaya çıktı.

Seçimleri dizayn edenler meydana çıktı. İhtilalları yapanlar görülmeye başladı.  Derin yapıların foyası ortaya çıktı. Çocuk katili PKK nın kimler tarafından yönetildiği anlaşıldı.

Ülkemizin geleceği için bu seçimlerde daha sağ duyulu olmalıyız.  Gelişen büyüyen Türkiye istenmiyor. Güçlü Türkiye istenmiyor. Bütün şer güçler bir araya geldi, ilerleyen Türkiye yi durdurmaya çalışıyorlar. Bu  şer güçlerin yalan prapoğandalarına inanan masum insanlarımız vardır. Onları tenzih ediyorum. Ancak kasıtlı ve maksatlı BDP ye oy verenler  20 bin Mehmetçiğe ve on binlerce kadın,çocuk demeden katledilen cinayetlerin ortağı olacaktır.

Bu işin içinde ABD ve Batının Ermeni oyunu vardır. Kürtleri resmen katlediyorlar. Doğuyu zayıflatıp  bölgede Ermeni hakimiyeti oluşturmayı hedefliyorlar.

Eli kanlı PKK nın partisi BDP ye oy vermeyin.

Yarın bunun hesabını ne gelecek neslimize verebiliriz. Ne de Allahın huzuruna vardığımız da vermemiz mümkündür.

Allah ülkemize  zarar verecek mahfilleri  başlarının derdine düşürsün.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co