Seçim bitti, iş zamanı

Seçim bitti, iş zamanı

Seçim Bitti : İş zamanı !…
Herkes hizmet bekliyor !.. Kırk gün düğün , Kırk gün ziyaret, kırk gün hayırlı olsun merasimi yapmadan, işe dört elle sarılmamız gerekiyor..
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un projelerine baktığımız zaman.. Kahramanmaraş- Elbistan yolu, Sosyal Belediyecilik, Uydu Kent, Yeni ulaşım projesi, Kültür Sanat, Teleferik, Yapay Plaj, Alt yapı, Spor tesisleri, Kent Meydanı, , Kentsel dönüşüm gibi projeler ve Kahramanmaraş’ta yeni yaşam merkezleri..bir çok proje..
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay : Türkiye de ilk defa bir ilçe meydanı ve öyle büyük bir meydan etrafında ise : Kaymakamlık, belediye, tüm resmi kurum ilçe müdürlükleri ve geniş bir bulvar ile Türkiye’ye örnek bir proje..
Önümüzdeki gelecek yüz yılın projesini hazırlamaya çalışıyor..
Kapı Çam ve Çağlayancerit yolu üzerine iki adet tarihi dokuya sahip güzel şehir kapısı yapmak.. Her köye çok amaçlı Semt spor ve kültürel tesis , Taziye evi, Düğün salonu, kütüphane, okuma salonu, dershanesi içinde olan bu projeleri sözünü vermişti.. bunlar için kolunun sıvaması gerekiyor.
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek: Yeni cazibe merkezleri, yeni belediye binası ve ilçe meydanı sözü vermişti.. Merkezde ne varsa yeni mahallelerde de o olacak bunun için bir an önce alt yapı başta olmak üzere çalışmaya başlaması gerekiyor..
Dulkadiroğlu ilçe Belediyesi ve ilçe meydanı, Onikişubat ilçesi ilçe meydanı ve Büyükşehir projelerini Kahramanmaraşlılar en kısa zamanda görerek, artık icraat bekliyor..
Kahramanmaraş Belediye Başkanlarımız Cuma günü mazbatalarını alıyorlar, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü hayırlı olsun ziyaretini üç günde bitirerek , Pazartesi sabah bismillah diyerek çalışmaya başlamaları gerekiyor..
Gerçi Pazartesinden beri Ak Parti Bahçelievler seçim bürosunda, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, tebrikleri ve hayırlı olsun ziyaretlerini burada kabul ediyorlar, İnşallah belediye de yansımazda bir an önce çalışmaya başlarlar..
Seçim bitti. Kazanan adaylarımıza hayırlı uğurlu olsun, bundan sonra artık iş zamanı ve her belediye başkanımız iyi bir tüccar gibi çalışarak ilçesine hizmet etmelidir.
Dulkadiroğlu Belediye Başkanımız Necati Okay’a çok iş düşmekte , özellikle Onikişubat’a göre Dulkadiroğlu bölgesi hizmet bekleyen bir ilçe ve çok çalışmak gerekiyor.
Sosyal Belediyecilik, Kentsel dönüşüm, Turizm, Sosyal donatılar, Kahramanmaraş’taki mozaiklerin gün yüzüne çıkarılması, yayla turizmi, Kayak ve Yamaç paraşütleri ile Dulkadiroğlu ilçemiz şaha kalkmalıdır.
Kahramanmaraşlı hizmet bekliyor, ciddi projeler hemen kazmanın vurulması ve kısa zamanda sonuçlarının alınması gerekiyor.. bunun içinde Kahramanmaraşlı laf değil icraat görmek istiyor..
Büyükşehir Belediye Başkanımızın yapay Plaj projesi var, bu proje öyle Kat trilyon isteyen bir proje değil, inşaatı 5-10 yıl isteyen bir şey değil, kısa sürede yapılarak bu sezona yetişebilir. Sayın Başkan Fatih Mehmet Erkoç, “Bismillah diyerek kazmayı buraya vurabilir ki, hiç olmazsa yaz aylarında meydana gelen boğulmaları da önlemiş olur..
Kentsel dönüşüm ise : Hem belediyenin kasasını doldurma, hem de özel sektörün önünü açma projesi olarak kendini göstermektedir.
Belli bölgeleri uygula alanına alarak ilk kazma vurula bilir, bunun için çok fazla yatırıma gerek yok, inşallah bismillah diyerek işe başlarlar..
Kahramanmaraş’ın bir dakika geçirecek zamanı yok, artık çalışma zamanı , laf değil iş üretme zamanı bunun için başkanlarımıza Allah kuvvet versin , tutuklarını altın etsin ve şehrimize güzel hizmetler versinler..
Sözün özü: İnşaat sektöründe 472 kalem mal var, iş var, ekmek var, inşaatın olduğu yerde para var ekmek var, Turizm de ekmek var para var herkes işin ucundan bir an önce tutarsa çok güzel günler bizi bekliyor demektir..
Başkanlarımıza hayırlı olsun diyorum..
İyi günler
03 Nisan 2014

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co