Savcıya Veda

Savcıya Veda

TÜRKOĞLU/ Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde görev yapan Cumhuriyet Savcısı İbrahim Hakkı Tospatlı’ın taiyinin Ankara ‘ya çıkması üzerine onuruna akşam yemeği verilerek veda gecesi düzenlendi.

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu İlçesinde görev yapan ve Ankara’ya tayini çıkan Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Hakkı Tospatlı’ya, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş tarafından veda programı veda programı düzenledi.

Başkan Okumuş tarafından düzenlenen veda programına, İlçe kaymakamı Serdar Kartal, ilçe Jandarma komutanı Çağatay Anıl Yazıcı, hakim, Müjde İlhan Sevimli ile Rıdvan Uğuz, ilçe Emniyet Amiri Nevzat Poyraz ve Belediye başkan yardımcıları katıldı.

İlçe Kaymakamı Serdar Kartal programda yaptığı konuşmada;  Savcımız tayin nedeni ile ilçemizden ayrılıyor. Kendilerine Allah’tan yol açıklığı diliyorum, inşallah daha güzel yerlerde olur. Gittiği yerlerde ve bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum.

savcı (3)

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ise konuşmasında; Bugüne kadar birlikte çalıştığımız savcı arkadaşlarımız Belediyemizle çok güzel ilişkiler kurdular. Yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bizde bundan sonraki hayatlarında başarılar ve mutluluklar diliyorum, diyerek konuştu.

Türkoğlu Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Hakkı Tospatlı ise konuşmasında; Bu çalışma zarfı süresince iyi bir diyalog içinde olduk. İstemeden bilmeden yanlışımız olduysa hakkınızı helal edin. Kaymakamım, Başkanım ve diğer arkadaşlarımı adeta birer abi gibi  kardeş gibi görüyorum, tekrarda hakkınızı helal edin diyerek konuştu.

Program sonunda ise konuşmaların ardından ilçeden ayrılan Savcı İbrahim Hakkı Tospatlı’ya  plaketleri ve hediyeleri, protokol üyelerince verildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co