ŞANLI DESTANIN ADI TÜRK MİLLETİ

ŞANLI DESTANIN ADI TÜRK MİLLETİ

Şanlı tarihinde birçok destan yazan aziz Türk milleti 15 Temmuz hain darbe girişiminde de bir başka destan yazdı.

Savaş uçaklarına helikopterlere tanklara meydan okuyan dünya tarihinde başka bir millet yoktur.

Türk milletinin bir ferdi ve Müslüman olduğumuz için ne kadar şükretsek azdır.

Acıma duygusundan nasibini almamış, şerefli ordumuzun içinde yuvalanan üst aklın kontrolündeki FETÖ/PDY Terör örgütünün nasipsiz alçak saldırılarının her geçen gün yeni çıkan görüntüleri ile yüreklerimize kor ateş düşüyor. İnanın bu ateş yaşayan hainleri yakacak. Yaşadıkları sürece devletine, milletine karşı yaptığı bu insanlık dışı eylemlerinin, vicdan muhasebeleri ile “vicdan varsa” her gün ölecekler, aileleri dışlayacak. Hainlerden ölenlerin cenazesini aileleri kabul etmiyor, bu hainler devletine ve nesillerine en büyük kötülüğü etmiştir.

Darbe sonrası alınan birçok kararla taşlar yerine oturuyor. “bir musibet bin nasihatten iyidir” ifadeleri mucibince necip milletimiz darbe girişiminde tek yürek oldu meydanları doldurdu. Cumhurbaşkanı ve parti liderlerinin bir araya gelmesi özlenen bir tablo, temennimiz bu tablonun bozulmamasıdır. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açtığı davaları, affettiğini açıklayarak geri çekeceğini bildirmesi toplum üzerinde memnuniyet oluşturdu. Memleketimiz bu zor günlerden geçerken kutuplaşmayı sürdüreni milletimiz unutmaz, çok şükür kutuplaşma olmadan görüşmeler sağlanıyor.

Cumhurbaşkanı, Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın  ”Demokrasi ve şehitler mitinginde bir olalım” çağrısına muhalefet liderlerinin icabet edeceğine inanıyorum.

Darbeci hainlere soruyorum. Darbe başarılı olsaydı” Allah-ü Teâlâ” korusun siz rahat mı edecektiniz? Sıra size de gelecekti. Çünkü siz kuklasınız, üst aklın piyonlarısınız. Darbe sonrası IŞİD terör örgütü ülkeye alınacak, Şii milisler gelecek, PKK özerklik ilan edecek, ülke dört taraftan işgal edilecekti. İşte bunun için darbe girişimine karşı dik duruş ve ölümüne mücadele veren necip milletin evlatları! İstiklal ve İstikbal’imizim var oluş mücadelesini, 150 yıllık bir zihniyetin bitirilişinin mücadelesini verdi. Soylu, aziz millet, son kırk yılda devletin her kademesinde yuvalanmış FETÖ/PDY terör örgütünün oyununu bozdu…

Bu darbe girişiminin ana kumandasında ABD vardır. İngiltere, İsrail, Almanya da bu işin içindedir. Eğer emellerine ulaşsalardı ülkeyi iç savaşın içine çekip, sonra da IŞİD le mücadele ediyorum adı altında ülkeyi işgal edeceklerdi.

Ey! Dünya bilin ki; Türk’ün bin yıllık destansı bir tarihi vardır. 15 Temmuz’da destan yazdık yine yazarız.

Bu millet 150 yıllık uykusundan uyandı, yeniden dirilişin destanını yazdı.

Tüm dünyaya demokrasi dersi vereceğiz.

Sakın; bir daha denemeyin. Üst aklın, aklını alırız.

Bin yıl İslam’a bayraktarlık yapan, asil milletin uyanışı mübarek olsun.

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

“ŞANLI DESTANIN ADI TÜRK MİLLETİ” için bir cevap

  1. Osman genç dedi ki:

    İşte bu… Gayet güzel tesbitler… Teşekkür ederiz efendim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co