Sanko yöneticileri ve çalışanları iftarda buluştu

Sanko yöneticileri ve çalışanları iftarda buluştu

SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, holding çalışanları ile iftarda bir araya geldi.

Şato Restoran’da düzenlenen yemeğe, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Sami ve Cengiz Konukoğlu ile Gaziantep Ytong Yönetim Kurulu Başkanı Tansu Tuğlu da katıldı.

Çalışanların Ramazanlarını kutlayan Konukoğlu, “Ailelerinizle birlikte sağlıkla, mutlulukla daha nice iftar yemeklerinde bir arada olmamızı dilerim” dedi.

Konukoğlu, çalışanların SANKO Ailesinin parçası olarak gördüklerinden dolayı iftar yemeklerini çalışanların eş ve çocukları ile birlikte düzenlediklerini söyledi.

Holding yöneticilerinin masaları dolaşarak konuklarına hoş geldiniz demelerinin ardından, kurumda 10, 15, 20 ve 25 yıldan beri çalışanlara, kristal içerisine fotoğrafları işlenerek hazırlanan plaket ve altın armağan edildi.

TEKSİF Şube Başkanı Nuri Bay, Süper Film Genel Müdürü Gültekin Savaşkan, Holding Finans Direktörü Mustafa Günbulut ve Personel Direktörü Gündüz Taşkın ile Yönetim Kurulu Asistanı Levent Kıroğlu’nun da katıldığı iftar yemeğinde yapılan çekilişle şanslı çalışanlara altın ve armağanlar verildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co