Sanko üniversitesi “1. Öğrenme şenliği”nde

Sanko üniversitesi “1. Öğrenme şenliği”nde

Gaziantep Festival Park’ta 26 – 28 Mayıs 2015 tarihleri arasında düzenlenen “1. Öğrenme Şenliği”nde SANKO Üniversitesi de katılıyor.

Çok sayıda kuruluşun yanı sıra, Gaziantep ve çevre illerden eğitim kurumlarının da katıldığı şenlikte SANKO Üniversitesi de akademisyen ve öğrencileriyle yer alıyor. SANKO Üniversitesi standında, farkındalık yaratmak amacıyla değişik aktiviteler düzenlenerek, ziyaretçiler bilgilendiriliyor.

Şenliğin açılışına katılan Vali Ali Yerlikaya, Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Şaban Cengiz ve İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz, SANKO Üniversitesi standını ziyaret ederek, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güner Dağlı’dan üniversitenin şenlik kapsamındaki etkinlikleri konularında bilgiler aldı.

Şenliklerin verimli geçmesi temennisinde bulunan yetkililer ayrıca Beden Kitle İndeksi ölçümüyle ilgili uygulamalar da yaptırarak, stanttaki görevlilerle sohbet etti.

SANKO ÜNİVERSİTESİ “ÖĞRENME ŞENLİKLERİ”NDE (3)

Sosyal sorumluluk kapsamında SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi ekibi “El Dezenfeksiyonu”na dikkat çekerken, Sağlık Bilimleri Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü “Aktif Yaşamın Faydaları”, “Ofis Egzersizleri”, Beslenme ve Diyetetik Bölümü“ Beden Kitle İndeksi Nedir? Nasıl Ölçülür?”, Hemşirelik Bölümü ise “Meme Kanserinde Meme Muayenesi”, “Kanserde Erken Tanı Hayat Kurtarır” ve “ Kanserden Nasıl Korunalım?” konularında bilgiler paylaşıyorlar.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co