Sanko Park’tan Minik Öğrencilere Anlamlı Armağan

Sanko Park’tan Minik Öğrencilere Anlamlı Armağan

 Alışverişin ve eğlencenin doğru adresi Sanko Park, ilkokula yeni başlayan ve ilk kez kalem tutan miniklere, ellerinin kalıplarını çıkararak armağan etti.

 

Sanko Park Müdürü Niyazi Büyükaksu, ilkokula başlayan çocukların, ailelerince internet üzerinden gerçekleştirilen kayıt sonrasında alışveriş merkezine geldiklerini ve elinin kalıbının alındığını söyledi.

 

Kalıp alındıktan sonra dökülen özel maddenin işlemden geçirildiğini belirten Büyükaksu, “Miniklere ellerinin heykelini armağan ettik. Minik eller büyürken, kalıptan çıkarılan el her zaman bugünlerin anılarını diri tutacak” dedi.

 

Büyükaksu, etkinlikteki diğer amaçlarının ilkokula bu yıl başlayan öğrencilerinin motivasyonunu artırmak olduğunu kaydetti.

 

GAZİANTEP’İN ALIŞVERİŞ MERKEZİ: SANKO PARK

Gaziantep’te 2009’da hizmete giren ve bölgenin “yaşam alanı” haline gelen Sanko Park, zengin marka karmasıyla kaliteyi arayan ziyaretçilerini ferah bir ortamda buluşturuyor.

SANKO PARK'TA MİNİKLERE ANLAMLI ARMAĞAN (3)

“Gaziantep’in alışveriş merkezi” olan Sanko Park, kent  merkezinde, 140 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 520  metrekare kiralanabilir  alanda hizmet sunuyor. Sanko Park’ın marka karmasında H&M, Mars Athletic Club (MAC), Oxxo, YKM, Fabrika, Network, Kahve Dünyası, Bimex, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Teknosa, D&R, Twist, Toyzz Shop, Migros, İpekyol, MotherCare, Mango, Koton, Flo, B&G Store ve Dominos Pizza gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor.

 

Aylık 1 milyona yakın ziyaretçiye sahip olan ve kiralamada yüzde 100’e yakın doluluk oranı ile hizmet veren Sanko Park, zengin marka karmasıyla markalara ve kaliteyi arayan tüketicilere ferah ortamda ortak buluşma alanı sunuyor.

 

Sanko Park, sinemaseverleri Avşar Sinemaları’nın 1.144 kişilik 10 salonunda ağırlıyor. Gaziantep’te en büyük oyun alanına sahip olan Play Park 4.270 m² ile Sanko Park’ta çocukların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Gaziantep’in “tam kalbinde” bulunan Sanko Park’a, bu avantajı nedeniyle kentin her semtinden çok kolay ulaşılabiliyor. Sanko Park Alışveriş Merkezi, haftanın 7 günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co