Sanko Makina Konyaya MST sattı

Sanko Makina Konyaya MST sattı

SANKO makinanın bir başarısı daha

KOSKİ MST İLE YOLA DEVAM EDİYOR

 

Konya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KOSKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde altyapı çalışmalarını daha hızlı gerçekleştirmek amacıyla, Devlet Malzeme Ofisi (DMO) aracılığıyla MST marka 8 adet kazıcı yükleyici daha aldı.

KOSKİ makina parkında, daha önce alınan 13 adet MST marka kazıcı yükleyici iş makinası bulunuyor.

MST 642 kazıcı yükleyiciler, MST İş ve Tarım Makinaları Orta ve Kuzey Anadolu Direktörü Harun Arab, Türkiye Kamu Satışları Müdürü Hakan Saral ve Bölge Satış Sorumlusu İbrahim Özfidan tarafından, KOSKİ Atölye ve Tamirhane Şube Müdürü İbrahim Çakır’a teslim edildi.

KOSKİ Atölye ve Tamirhane Şube Müdürü Çakır, yerli üretim, ürün kalitesi, satış ekibinin müşteri odaklı yaklaşımı ve satış sonrası hizmetlerdeki üstünlüğü nedeniyle yeniden MST markasını tercih ettiklerini söyledi.

sanko mak (1)

MST HAKKINA

MST İş ve Tarım Makinaları; tekstil, enerji, inşaat, ambalaj, iş ve tarım makinaları, bilişim, finans, gayrimenkul, AVM, sağlık ve eğitim sektörlerinde faaliyet gösteren SANKO Holding bünyesinde kuruldu.

Gaziantep’teki 42 bin metrekare kapalı alanlı, modern teknoloji ile donatılan tesislerde ürettiği MST markalı kazıcı yükleyici, teleskopik forklift ve ekskavatörlerle, SANKO çatısı altında ülkemiz sanayiine önemli değer katmaktadır.

Ar-Ge çalışmaları ile ürün gamını sürekli artıran ve yeni teknoloji çalışmaları yapan MST’nin Ar-Ge çalışmalarını, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca tescillenen Ar-Ge merkezinde Türk mühendis ve teknisyenler yürütmektedir.

sanko mak (2)





Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co