Sanko iftarı muhteşemdi

Sanko iftarı muhteşemdi

GAZİANTEP- Sanko Holding çalışanları, Konukoğlu Ailesi geleneği kapsamında iftar yemeklerinde bir araya geliyor. Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, “Çalışanlarla iftar yapma geleneğimiz, bir asrı aşkın süredir artan heyecan ve mutlulukla nesilden nesle taşınıyor” dedi.

Gaziantep Şato Restoran’da düzenlenen iftar yemeğinde konuşan Konukoğlu, “paylaşmak mutluluktur” anlayışı ile düzenledikleri iftar yemeklerine Sanko çalışanlarının eş ve çocuklarının da katıldığını anımsatarak, salonu, “İşte Sanko Ailesi” olarak tanımladı.

Konuşmaların ardından hep birlikte iftar yemeği yenildi, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan ve Cengiz Konukoğlu masaları dolaşarak, yemeğe aileleri ile katılan çalışanlara hoş geldiniz dileklerini iletti.

Yemeğe katılanların müzik eşliğinde eğlenmesi sonrasında, çekilişle katılımcılara 5 yarım, 5 tam altın armağan edildi, Sanko’da 10, 15, 20 ve 25 yıldan beri çalışan personele, içerisine fotoğrafları işlenmiş kristal teşekkür plaketi verildi.

Sanko iftar yemekleri, Ramazan ayı boyunca Sanko’nun yatırımlarının bulunduğu tüm illerde, Holding yöneticilerinin de katılımı ile gerçekleştirilecek.

Yemeğe, Sanko Holding Personel Koordinatörü Tilal Ulaşlı, Sanko Tekstil Genel Müdürü Ökkeş Cansız, Sanko Havlu Genel Müdürü Serdar Erpamukçu, Finans Direktörü Mustafa Günbulut, Sanko Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyesi Gürkan Tural ve TEKSİF Gaziantep Şube Başkanı Nuri Bayda katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co