Sanko iftar yemeğinde emekterlara plaket verildi

Sanko iftar yemeğinde emekterlara plaket verildi

SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, SANKO’nun büyüyüp gelişmesinde “emektarlar” olarak tanımladığı eski çalışanların payının büyük olduğunu belirterek, “Emektarlarımız başta olmak üzere tüm çalışanlara sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Konukoğlu Ailesinin bir asrı aşan geleneği kapsamında, Gaziantep Şato Restoran’da düzenlenen iftar yemeğinde eşi Jülide Konukoğlu ile katılan SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, bir şirkette işe başlayıp, 30-40 yıl çalışmanın kolay olmadığına dikkati çekti.

SANKO’da 30-40 yıldan beri çalışanlara teşekkür eden Konukoğlu, “Demek ki, kenetlenmiş ve el ele vererek yol almışız. Sizlere ömür boyu mutluluk dilerim. Allah izin verdiği sürece birlikte çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Konukoğlu tarafından SANKO’da 10, 15, 20, 25, 30 ve 40 yıldan beri çalışanlara, içerisine ödül alanın fotoğrafının işlendiği kristal teşekkür plaketi ve çeşitli armağanlar sunuldu.

ADİL SANİ KONUKOĞLU VE 30 YILDAN BERİ ÇALIŞAN AYNUR GÜVENİLİR

Kurumda 30 yıldır çalışan Mali Koordinatör Tekin Alpay, Muhasebe Müdürü Aynur Güvenilir, 40 yıldan beri çalışan Muhasebe Müdürü Hülya Aşçıoğlu ve Personel Koordinatörü Tilal Ulaşlı’ya plaketlerini veren Konukoğlu, “Bunlar emeklilik için değil, verdiğiniz emeğe teşekkür içindir” esprisini yaptı.

Konukoğlu, Mali Koordinatörler Tekin Alpay, Ferit Zirek, İhsan Akyol, Hasan Aktaş, Sanko Tekstil Genel Müdürü Ökkeş Cansız, Sanko Havlu Genel Müdürü Serdar Erpamukçu ve Sani Konukoğlu Vakfı Genel Sekreteri Naci Boran’la masaları dolaşarak eş ve çocukları ile yemeğe katılan çalışanlara hoş geldiniz dileklerini iletti, çocukları kucağına alarak sevdi.

SANKO’nun Türkiye genelinde işletmesi bulunan her kentte çalışanlarla “Paylaşmak mutluluktur” anlayışı ile iftar yemeklerinde bir araya geleceklerini kaydeden Konukoğlu, iftar yemeklerine yaklaşık 14 bin çalışanın eş ve çocuklarının da katıldığını anımsattı.

Bu arada, çekilişle katılımcılara 5 yarım ve 5 tam altın armağan edildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co