Sanko geleneksel iftar yemeği

Sanko geleneksel iftar yemeği

SANKO Holding çalışanları, Konukoğlu Ailesinin bir asrı aşan geleneği kapsamında iftar yemeklerinde bir araya geliyor.

Gaziantep Şato Restoran’da düzenlenen iftar yemeğinde konuşan SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, çalışanlarla iftar yapmalarının, bir asrı aşan “olmazsa olmazları” olduğunu belirterek, “Nesilden nesile taşınan bu geleneğimiz, inanıyorum ki, aynı anlayışla devam edecek. Babalarımızdan sonra bizler tarafından olduğu gibi, bizden sonra da çocuklarımızca devam ettirilecek” dedi.

 

SANKO’nun Türkiye genelinde işletmesi bulunan her kentte çalışanlarla “Paylaşmak mutluluktur” anlayışı ile iftar yemeklerinde bir araya geleceklerini kaydeden Konukoğlu, iftar yemeklerine çalışanların eş ve çocuklarının da katılacağını söyledi.

SANKO GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ (1)

Konuşmaların ardından iftar yemeği yenildi, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Sami ve Hakan Konukoğlu,  masaları dolaşarak, yemeğe aileleri ile katılan çalışanlara hoş geldiniz dileklerini iletti, çocuklarla oyuncaklar verildi.
İftara katılanların müzik eşliğinde eğlenmesi sonrasında, çekilişle katılımcılara 5 yarım ve 5 tam altın armağan edildi, SANKO’da 10, 15, 20 ve 25 yıldan beri çalışan personele, içerisine fotoğrafları işlenmiş kristal teşekkür plaketi ve armağanlar sunuldu.

 

Yemeğe, SANKO Holding Personel Koordinatörü Tilal Ulaşlı, SANKO Tekstil Genel Müdürü Ökkeş Cansız, Süper Film Genel Müdürü Gültekin Savaşkan, SANKO Havlu Genel Müdürü Serdar Erpamukçu, SANKO Holding Finans Direktörü Mustafa Günbulut ve TEKSİF Gaziantep Şube Başkanı Nuri Bay da katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co