Şampiyon minikler Başkan Güven’i ziyaret etti

Şampiyon minikler Başkan Güven’i ziyaret etti

2016-2017 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları faaliyetleri kapsamında Kahramanmaraş’ta düzenlenen Halk Oyunları yarışmasında birinci olan Atatürk Ortaokulu halk oyunları takımı, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’i makamında ziyaret ettiler.

Yıldızlar düzenlemeli dalda halk oyunları il birinciliği elde eden öğrencileri makamında kabul eden Başkan Güven, öğrencileri elde ettikleri başarılardan dolayı tebrik etti.

Başkan Güven, ziyaretten duyduğu memnuniyeti şu şekilde ifade etti: “Atatürk İlköğretim Okulunu misafir ediyoruz. Çocuklarımız ilde yapılan halk oyunları yarışmasında birinci oldular. Ne kadar gurur duysak azdır çocuklarımız ile. Afşin’imizin sesini Kahramanmaraş’ta duyurdular. İnşallah Türkiye genelinde de duyururlar. Ben hepsini tebrik ediyor, ailelerini kutluyorum. Çocuklarını böyle bir alana yönlendirdikleri için, onlar ile ne kadar gurur duysak azdır. Çocukları ile kendileri adına bende gurur duyuyorum. Burada bulunan çocuklarımızın başarılarının devamını diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Halk oyunları ekibi ile hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından makamdan ayrıldılar.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co