Saklı Bahçe Kapıçam’da Kır Düğünü Farkı

Saklı Bahçe Kapıçam’da Kır Düğünü Farkı

3000 TL’den başlayan fiyatla yemekli, sanatçılı, kır düğünü farkının yaşandığı yer Saklı Bahçe Kapıçam İşletmecisi Mecit Bayton: “Kahramanmaraş’ta eksikliliği hissedilen kır düğünü farkını bizimle yaşayın. Doğal ve nezih ortamda kır düğünü, kına gecesi, doğum günü ve özel kutlamalarınızda ekibimizle sizin için her şeyi düşündük. 2000 kişilik açık alanda muhteşem organizasyonlarınız için de sizleri bekliyoruz” dedi.

mutlaka gir (1)

Bayton: “Doğa ile lezzetin buluştuğu mekân Saklı Bahçe Kapıçam”

Saklı Bahçe Kapıçam Sahibi ve İşletmecisi Mecit Bayton: Kahramanmaraş’ın doğal güzellikleriyle ünlü mekânlarından Kapıçamda en güzel lezzetleri en güzel mekânla buluşturduk ve sizlere sunduk” dedi.

mutlaka gir (2)

2000 kişilik açık alan ve kapalı alanda otantik ve organik köy kahvaltısı, yöresel yemekler, kuzu, oğlak çevirme, fırın yemekleri, kilo ile pişirim, ızgara çeşitleri ve sulu yemeklerden oluşan 200 çeşit yemekleri sizlere en doğal ve lezzetli haliyle sunduklarını belirten Bayton: “Sizleri özel günler için nezih ve doğal ortamdaki restoranımızda ağırlıyor, en özel günlerinizi burada geçirmeniz için alanında uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Eşiniz, dostunuz, arkadaşınızla, ailenizle sakin ve nezih bir ortamda keyifle vakit geçirmeye ne dersiniz? Sizi doğal cennete, Saklı Bahçe Kapıçam’a bekliyoruz. İş adamları, akademisyenler, siyasetçiler özel toplantılarını burada yapıyor. Gerek ikili görüşmeler gerekse toplu organizasyonlar için canlı müzik eşliğinde muhteşem lezzetleri sunuyoruz. Artık misafirlerinizi keyifle ağırlayabileceğiniz, onlara harika vakitler geçirebileceğiniz bir mekânınız var. Yüzlerce çeşit yemeğin yanında soğuk sıcak içecekler, tatlılar, gösteriler ile stresten uzak keyifle dünya evine girmek için Saklı Bahçe Kapıçam Düğün Salonu hizmetinizde” şeklinde konuştu.

mutlaka gir (4)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co