“Sağlık Yöneticisinin Gündemi” Paneli 17 Ocak’ta yapılacak

“Sağlık Yöneticisinin Gündemi” Paneli 17 Ocak’ta yapılacak

Anadolu Sağlık İşletmeleri Derneği (ASİD) ev sahipliğinde, Sağlık ve Sigorta Yöneticileri Derneği (SASDER) tarafından Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde 17 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’de “Sağlık Yöneticisinin Gündemi” konulu panel düzenlenecek.

ASİD Genel Başkanı Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, sivil toplum kuruluşlarının sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gerek toplumda gerekse sektörün ihtiyaçları doğrultusunda bilgilendirme toplantıları düzenleyerek, bu alandaki büyük bir açığı kapattıklarını belirtti.

Dr. Yıldırım, bu kapsamda ASİD olarak SASDER ile ortaklaşa düzenleyecekleri “Sağlık Yöneticisinin Gündemi” konulu panelle ilgili şu bilgileri verdi:

“İki oturum şeklinde gerçekleşecek panelin ‘Gündemden Başlıklar’dan oluşacak birinci bölümünde Dr. Baki İtez’in oturum başkanlığında Dr. Melih Bulut ‘Hastanelerde Kriz Yönetimi’, Dr. Murat Kaya ‘Sağlıkta İnovasyon’, Dr. Murat Fırat ‘Sağlık Kurumlarında İş Sağlığı ve Güvenliği’, Dr. Ömer Güzel ise ‘Sağlıkta İnsan Gücünün Verimli Kullanımı’ konularında bilgiler verecek.

Dr. Sermet Gün Erdem’in başkanlığını yapacağı, ‘Kurumsal Paydaşlar ve Uygulamalar’ konulu ikinci oturumda da Dr. Ömer Faruk Erbay, ‘Sağlık Bakanlığı Özel Hastaneler ve Ayakta Tedavi Kurumları Yönetmelikleri’, Dr. Cengiz Konuksal ‘SGK Özel Sağlık Kurumları Sözleşmeleri’, Elvan Atalay ‘Özel Sağlık Sigorta Süreçleri’ ile ilgili bilgiler paylaşacak.”

Dr. Yıldırım, panele kamu ve özel sektörde görev yapan tüm sağlık yöneticilerinin davetli olduğunu kaydetti.





Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co