Sağlık-Sen’den Mehmetçiğe ve sağlık çalışanlarına moral ziyareti

Sağlık-Sen’den Mehmetçiğe ve sağlık çalışanlarına moral ziyareti

Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Genel Başkan Yardımcıları Kemal Çırak, Himmet Bayar, Kahramanmaraş İl Başkanı Bünyamin Mutlu Demirci, çevre İllerin Sağlık-Sen İl Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Türk Silahlı Kuvvetleri’nce Kilis Sınırında yürütülen Zeytin Dalı Harekatında görev yapan 112 Acil Sağlık Hizmetleri, UMKE Ekibi ve Mehmetçiklerimizin moral ve motivasyonlarını artırmak amacıyla bir ziyaret gerçekleştirdi.

Mehmetçiklerimize sloganlarla destek veren Sağlık-Sen üyeleri adına Genel Başkan Metin Memiş ziyaretin amacının sınır hattında vatan için canını ortaya koyan yiğitlere destek olmak onların moral ve motivasyonlarını artırmak ve şükranlarını ifade etmek olarak açıkladı.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’de başlattığı “Zeytin Dalı” operasyonu ve yurt içinde yapılan diğer terör operasyonlarında Mehmetçiğin yanında olduklarını belirtti. ‘’Türkiye, sınır güvenliğini sağlamak, hem kendisi hem de bölge ülkeleri için tehdit oluşturan terör koridorunu ortadan kaldırmak, bölgeyi terör örgütlerinden temizleyerek huzur, güven ve barış ortamını yeniden tesis etmek amacıyla Afrin’de sınır ötesi harekat başlatmıştır. Herkes şunu artık görmelidir ki masum insanları katleden ve ülkemizin güvenliğine de açık tehdit oluşturan terör gruplarına sessiz kalmamız beklenemez. Fırat Kalkanı ile başlayan ve “Zeytin Dalı” harekatıyla devam eden operasyonlarıyla Türkiye, terör örgütlerine ve destekçilerine gereken cevabı en güçlü şekilde vermektedir. Aynı zamanda da sivillerin ve masumların korunmasına azami dikkat gösterilmektedir. MEMİŞ Sağlık-Sen ailesi olarak dualarımızla ve bütün gönlümüzle devletimizin ve kahraman askerlerimizin yanındayız. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz, mekanları cennet olsun. Allah, Mehmetçiğimizi korusun, ordumuzu muzaffer kılsın. Yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Sağlık-Sen Zeytin Dalı Harekatı Ziyareti (1)

Ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Kahramanmaraş Sağlık-Sen İl Başkanı Bünyamin Mutlu Demirci; “Birlik ve beraberlik içerisinde verilen mücadelemiz milletimize ve ordumuza büyük moraldir. Allah’ın izniyle şanlı ordumuz bölgeyi teröristlerden temizleyecek ve zaferle dönecektir. Bizlerde el ele gönül gönüle vereceğiz. Bu millet bu zor günleri de 7’den 70’e Milli Mücadele bilinciyle, Millet olma bilinciyle inşallah aşacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Düşman korku içerisindeyken bizler zaferle taçlanacağız İnşaallah” dedi

Mehmetçiğin Afrin’de canı pahasına mücadele ederken kendilerinin de onlara dualarla, birlik ve beraberlikle destek olmak istediklerini ifade Demirci, “Rabbim ordumuzu muzaffer eylesin. Sınırda görev yapan sağlık çalışanlarımıza ve Mehmetçiklerimize güç kuvvet versin. Birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co