Sağlık Sen Şubesi Aşure etkinliğinde

Sağlık Sen Şubesi Aşure etkinliğinde

Sağlık Sen Kahramanmaraş Şubemiz tarafından Geleneksel Olarak düzenlediğimiz Aşure Etkinliğimiz Necip Fazıl Şehir Hastanesinde Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av.Ahmet ÖZDEMİR, Onikişubat İlçe Belediye Başkanvekili Dr.Ali ÜNSAL, Ak Parti Onikişubat İlçe Belediye Meclis Üyesi Halil TATAR, Kamu Hastaneler Biriliği Genel Sekreteri Kamil TÜRKMEN, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uz.Dr.Abdulkadir GÖĞREMİŞ, İdari Hizmetler Başkanı Mehmet YILMAZ,Mali Hizmetler Başkanı Murat BULUT, Halk Sağlığı Müdür Yardımcıları Dr.Harun ÇETİN, Ersin ÖZGÜL, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr.Mehmet ÖZDEMİR, Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yöneticisi Uz.Dr.Semih YANCAR yöneticilerimiz ve personellerimizin katılımları ile düzenlenmiştir.

Açılış konuşmasını yapan Sağlık Sen İl Başkanı Bünyamin Mutlu DEMİRCİ bu ulvi ayda birlik ve beraberliğe çok fazla ihtiyacımız olduğu bu dönemde Sağlık Sen olarak bu etkinliği düzenleyerek personelimizin kaynaşmasını ve Muharrem ayının manevi atmosferinden faydalanmayı hedefledik. İslam Alemi olarak Mescid-i Aksa’da yaşanan İsrail zulmünden, Suriye,Irak ve Mısır’da yaşanan zulümlerden dolayı birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyacımız olduğu bu dönemde bu tür etkinlikler ile dayanışma ve birlik ruhumuzu geliştirmeyi hedeflediklerini belirtmiştir. Katılımlarından dolayı gelen misafir ve personellerimize teşekkür eden DEMİRCİ, bu tür etkinliklerin durmadan devam edeceğini söylemiştir.
Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av.Ahmet ÖZDEMİR etkinliği düzenleyen Sağlık Sen il Başkanlığına teşekkür ederek, Ülkemizin dirliği ve bütünlüğü adına bu tür etkinliklerin toplumsal barışa ve kaynaşmaya etkisinin büyük olduğunu vurgulamıştır. İslam Aleminin yaşadığı zulümlerin azalması ümidi ile Muharrem ayının Tüm İslam Alemine barış ve huzur getirmesini diliyorum demiştir.
Onikişubat İlçe Belediye Başkanvekili Dr.Ali ÜNSAL da Muharrem ayının hayırlar getirmesinİ dileyerek etkinliği düzenleyen Sağlık Sen İl Başkanı Bünyamin Mutlu DEMİRCİ ve Tüm Sağlık Sen Teşkilatına teşekkür etmiştir.

sağlıkasure (8)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co