Sağlam, “Başbakanımız bizden kendine oy istiyor”

Sağlam, “Başbakanımız bizden kendine oy istiyor”

AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Danışma Meclisi toplantısı, Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde yapıldı. Mehmet Sağlam: “Edindiğim siyasi tecrübelere göre Cumhurbaşkanlığı görevini en çok Recep Tayyip Erdoğan hak ediyor, oda bizden kendine oy istiyor” dedi.

Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Danışma Meclisi Toplantısı’na AK Parti Dulkadiroğlu İlçe başkanı Ömer Bilal Oruç Debgici, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, AK Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Sağlam, Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyeleri de katıldı.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Sağlam, AK Parti iktidarında Türkiye 12 yılda çok önemli noktalara geldiğini ifade etti. Cumhurbaşkanlığı Görevini en çok Recep Tayyip Erdoğan’ın hak ettiğini belirten Sağlam şöyle konuştu: “Önümüzde Cumhurbaşkanlığı seçimleri var. Tabi ki başka adaylarda olacaktır. Tabi ki adaylar arasında rekabet olacaktır. Çok açık bir biçimde görülen bir gerçek vardır. En genç yaşlarından bu yana siyasetin içinde olmuş bir başbakanımız var. Hayat hikâyesi gerçekten halkla iç içe, halkın lider ile karşı karşıyayız. Cumhurbaşkanlarının demokratik görev ve yetkileri bellidir.  Recep Tayyip Erdoğan adaydır ve bizlerden oy istemekte bizde ilk turda yüzde 60’ın üzerinde Kahramanmaraş’ta yüzde 90 yakın bir oyla Cumhurbaşkanı seçmeliyiz” dedi.

Necati Okay

“GENEL BAŞKANIMIZI 10 AĞUSTOS’TA BİRİNCİ TURDA CUMHURBAŞKANI SEÇECEĞİMİZE İNANIYORUZ”

İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Türkiye’nin önemli bir seçim dönemine girdiğini belirtti. Debgici şunları kaydetti: “Türkiye tarihi bir süreçten geçiyor. 30 Mart 2014 büyük bir dönüm noktasıydı. Ülkeyi kimin yöneteceğine karar verilmesi gereken bir dönüm noktasıydı. Halkımız bunda da tercihini en güzel şekilde gösterdi.

Başbakanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı’na adaylığını açıkladı. Bizde onun peşinde hep beraber koşuyoruz. İnşallah 10 Ağustos’ta seçimin birinci turunda göstereceğimiz üstün gayretle, başbakanımız, genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı birinci turda seçtireceğimize inanıyoruz”

“BELEDİYE YAPILANMASININ YÜZDE 95’İNİ BİTİRMİŞ DURUMDAYIZ”

AK Parti Dulkadiroğlu ilçe Danışma Meclisi’nde belediye yapılanmasıyla ilgili olarak bilgiler veren Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay: “Yaklaşık 3 ay önce bir yerel seçim sürecini başarıyla bitirdik. Kahramanmaraş’ımıza yeni bir idari yapının şekillenmesi neticesinde Dulkadiroğlu Belediye Başkanlığı görevi, teşkilatımızın yoğun gayretleri neticesinde bana nasip oldu. Yaklaşık 90 gündür Dulkadiroğlu İlçemizin belediyesini kurmaya çalışıyoruz. Kuruluş aşamasının yüzde 95’ini de başarıyla tamamlamış durumdayız” dedi.

Ömer Oruç Bilal Debgici

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co