SABIR TÜRKİYEM

SABIR TÜRKİYEM

Cennet vatanımız Türkiye’nin üzerinde büyük oyunlar oynanıyor.

Doğu ve Güneydoğuda köşeye sıkışan terör örgütü çaresizlik Sendromuna girdiğinden fütursuzca terör eylemlerine devam ediyor.

Devam etmekle kalmıyor, en acımazlığı ve canavarlaşan bir ruh haliyle alçakça sivilleri hedef alıyor.

Başkent Ankara’da son beş ayda yapılan 10 Ekim 2015 de Ulus’ta 17 Şubat’ta merasim sokakta meydana gelen terör saldırılarının ardından bu defa 13 Mart ta saat 18.45 de meydana gelen Kızılay Güven park’ta sivillere yönelik hunharca yapılan saldırı bunun en somut örneğidir. Terör örgütünün tükenmişliğinin son sahneleridir.

Türkiye’nin güçlü iradesi ile bunlarda son bulacaktır. Acı olan yüreklerimize kor ateş düşüren,  hiçbir şeyden habersiz evine gitmek isteyen veya alışveriş için evinden çıkmış, evinde eşi ve çocukları ile günün yorgunluğunu atmak isteyen, belki evine ramak kalmış bir baba düşünün ki;  alçakça saldırının kurbanı oluyor veya bir anne, çocukta olabilir, nihayetinde bir insan, insanlıktan zerre kadar nasibini almamış şeklen insan ruhu ise en acımasız canavar, beyinleri uyuşmuş, küresel güçlerin kuklası olmuş zavallılar topluluğu…

Alçakça yapılan saldırılara çok acil, nasıl tedbir alınacaksa alınmalıdır…

Hükümetin bu konuda,  teröre karşı yeni tedbirler aldığı malum, çok yönlü çalışmalarını süratle uygulamaya koymalı, terörün nefes alma imkânını bitirmelidir.

Devletimiz bombalı saldırıları durdurma ve terörü bitirme noktasında başarılı olacaktır. Buna yürekten inanmak ve kenetlenmek başarının temel şartıdır. Küresel güçlerin isteği Ülkede kaos ortamı oluşturmak buna fırsat verirsek onların emellerine hizmet etmiş oluruz. Biz bir olup birbirimize acılarımızla da kenetlenip vatan topraklarımızın terörden temizlenmesine yardımcı olmak zorundayız.

Bununda tek ilacı bir olmaktır…

Türkiye yedi düvelle mücadele ederken, içerdeki hainlerle de uğraşıyor.

Çanakkale zaferinin yıldönümünün (18 Mart) arifesi günümüzde o şanlı zaferlerin iştiyakıyla terör zulmetinden de kurtulacaktır. Bunu yapmaya devletimizin gücü vardır. Hiç kimse kuşku duymasın.

Ülkenin daha müreffeh bir geleceği göreceğine inancım tamdır…

Tüm terör eylemlerini ve Ankara’daki terörün yaptığı katliamı lanetliyorum. Vefat edenlere Allah-ü Teâlâ’dan rahmet diliyor, ailelere, yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ediyor, yaralı olanlara da Rabbimden acil şifalar diliyorum.

Terör hak ettiği bedeli ödeyecektir.

Ankara’daki katliamın son olmasını diliyorum.

Yüreklere kor ateşin düşmediği, huzurun tesis edildiği gelecek bizimdir… İnşaallah…

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co