RÜZGAR EKEN, FIRTANA BİÇER DEMİŞLER

RÜZGAR EKEN, FIRTANA BİÇER DEMİŞLER

 

İnsanlık 2016 da hakkı savunmadı, mazlumun yanında yer almadı, haksızlık karşısında susan şeytan diyemedi. Acı ve gözyaşını durdurmak adına adım atmadı, özetle geçtiğimiz yıl insanlık sınıfta kaldı.

Terörü, küresel kötülüğün ahlak ve hukuk tanımayan modern bir savaş yöntemi olarak kabul etti.

Daha korkuncu, mezhepler arası fitne tohumları ekildi.

Biliyorsunuz, Yüce Peygamberimiz(sav) fitne uyumuştur, uyandırana lanet olsun, buyurmuştur. Ama şu anda, batılılar fitneyi tekrar uyandırmıştır. Bunun için beddua ediyoruz.

Ama ne yaparlarsa yapsınlar, 2017 Rabbimin yardımı ile İslam’ın yükseliş yılının başlangıcı olacaktır. Kışımız biteecek,  bahar gelecek…

Evet, ABD ve batılılar teröre destek vererek rüzgar ektiler, göreceksiniz bu destek verdikleri yılanlar birgün gelecek kendilerini de sokacak…

 

UNUTMA

Ocak 2016 Çarşamba, Ege sahillerine vuran 36 Suriyelinin cesetlerinin görüntüleri hala hafızamızda. O günkü gazetelerin manşeti aynen şöyle; Bunlar Baline Olsaydı Dünya Ayağa Kalkardı!

Sonrası günler de benzer haberlerler okuduk. Suriye savaşı böyle devam ederken, doğu ve güneydoğu illerimizde güvenlik güçlerimiz Hendek Savaşı verdi. Bu yaman bir savaştı, şehitler verdik ve onların acısını yüreğimize gömdük..

Bitmedi, FETÖ içten vurmaya çalıştı. En büyük hainliğe şahit olduk.  Sonra Rabbim yine bize yardım elini uzattı ve 15 Temmuz darbe girişimi halkımız tarafından engellendi.

Görülen şuydu, yedi düvel ile yeni bir istiklal savaşı başladı. Tam bir asimetrik savaştı ve hala devam ediyor.

Sonraki günler de, hatırlayın İstanbul’da yılbaşı gecesi yapılan terör saldısırısında yine 39 can verdik.

Eskiden düşman yiğitçe meydana çıkar, kılıç/kalkan vuruşurdu. Şimdi, düşman ahtapot gibi, kendi çıkmıyor ermeydanına, maşalarını kullanıyor, bizi birbirinize düşürüyor.  Ne diyeyim Allah belalarını versin.

 

TERÖR VİRÜS GİBİ

 

Tabi ki terör; “ küresel kötülüğün ahlak ve hukuk tanımayan modern bir savaş yöntemi”olarak kullanılıyor, şaşırmış, hiçbir değeri yok en kötüsü ise insanlık sessiz!

Büyük Şeytan ABD, haçlılar, siyonizm hepsi birlikte geliyor üstümüze.

Delikanlı değiller,

Yaralarımızı kaşıyorlar,

Arkadan vuruyorlar,

Bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar.

En adi tarafı ise İslam’ı karalamaya çalışıyorlar.

Ama biliyorlar, güneş balçıkla sıvanmıyor.

Onlar biliyor, “ HAK GELİR, BATIL ZAİL OLUR”

İşte mesele burada çözüm bekliyor. Bezim Hakkı hakim kılmak için, yeniden yüce dinimizin emir ve hükümlerine sım sıkı sarılmamız gerek.

Daha fazla kardeşliğimizi yaygınlaştırmalıyız.

Fitneden uzak durmalıyız.

Dost ile düşmanı birbirinden ayırmalıyız.

Prof. Görmez hocam emperyalizmin, para babalarının bu tehlikeli oyununa dikkat çekerek; “Küresel kötülüğün” İslam topraklarında teşekkül ettirdiği terör örgütleri aracılığıyla müslümanlar arasına nifak tohumları ekmeyi amaçladığını belirterek, mezhep çatışması çıkartma gayretlerinin de bu amacın bir aracı olduğunu söylediği sözlerini hiç unutmam.

Evet, biz bize yeteriz.

Ancak, düşmanın silahıyla silahlanmayı da unutmamalıyız.

Kalın sağlıcakla.

 

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co