Reyhanlıoğlu ailesinin mutlu günü

Reyhanlıoğlu ailesinin mutlu günü

Reyhanlıoğlu ailesinin mutlu günü

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Azerbaycan bulvarı üzerinde av malzemeleri bayii Erol Reyhanlıoğlu kızı Süheyla Nur evlendirerek kayın baba oldu.

Kayseri yolu üzeri Saltanat Düğün Sarayında önceki gün akşam yapılan düğün meresiminde Erol Mehtap Reyhanlıoğlu ile dünürleri Ali Melek Kavak çiftti düğüne gelenleri kapıda karşılayarak içeri alması ile düğün merasimine başladı.

Süheyla Nur ile Ferhat Can Kavak’ın salona girmesi ile başlayan düğün , resmi nikah kıyılması ile devam etti.

SONY DSC

SONY DSC

Süheyla Nur ile Ferhat Can Kavak’ın mutlu gününde, aile büyükleri, dostları yakın akrabaları genç çiftti yalınız bırakmadı.

2007 yılında Erol Reyhanlıoğlu ile hac görevini yerine getiren hacı arkadaşlarının da katıldığı düğün töreninde.. yeni kayın baba olan Erol Reyhanlıoğlu heyecanı gözlerinden okunuyordu..

Erol ve Mehtap Reyhanlıoğlu konukları ile bire bir ilgilenerek güzel , nezih bir düğün de bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadılar..

Düğün merasimine katılan dostlarına teşekkür eden Erol Reyhanlıoğlu: “ Bu mutlu günümüzde bizi yalınız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ediyorum, Allah böyle güzel mutluluğu tüm dostlarımıza tadarsın,” dedi.

SONY DSC

SONY DSC

Kahramanmaraş Gazetesi sahibi Gülay Doğan, Yazı İşleri Müdürü Bekir Doğan yeni evli çiftimizi mutluluklar diliyoruz..

Reyhanlıoğlu ve Kavak ailelerine ise yeni akrabalıklarının tebrik ediyoruz..

Erol- Mehtap Reyhanlıoğlu , Ali – Melek Kavak  çocuklarının mutlu gününü de dostları ile birlikte olmanın mutluğunu yaşadılar..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co