Renault Kokteyl ile Yeni Captur’u tanıttı

Renault Kokteyl ile Yeni Captur’u tanıttı

Dünyada en çok motor üretip satan Renault firmasının modeli olan Yeni Captur Renault Plaza Yolsan Otomotiv’de düzenlenen kokteyl ile iş dünyasına tanıtıldı.

Renault Yolsan Otomotiv ortakları Ali Topçuoğlu ve Yaşar Şekkeli’nin emekliye ayrılma kararı almasının ardından, genç yönetim Renault’un yeni modeli Captur ve diğer modelleri tanıttılar. Tanıtıma iş dünyasından geniş bir katılım gerçekleştirildi.

Daime yeniliklere açık olan bir firma olan Renault ve K.Maraş Yolsan Otomotiv yeniliklere ve teknolojiye ayak uydurmaya çalışıyor. Yolsan Otomotiv yönetim anlayışını değiştiriyor. Profosyonel yönetime geçmek için yönetim kurulunda Birsen Topçuoğlu ve Rabia Şekkeli gibi hanımlara yer verip yönetim anlayışını tamamen profosyonel hala getirdiklerini belirtti.

Yolsan Otomotiv Genel Müdürü Mustafa Şekkeli ile Genel Müdür Yardımcıları Rabia Şekkeli ve Birsen Topçuoğlu’nun ev sahipliğinde verilen kokteyle iş dünyasının tanınmış simaları ve çok sayıda davetli katıldı. Yeni yönetim gelen misafirlerle tek tek ilgilenerek araçlar hakkında bilgilendirdi.

İş dünyasından da bayanların oluışturduğu yeni yönetime destek geldi.

Bölge satış sorumlusu Doğan Güllü, açıklamasında: “Binek otomobiller için üretilen motorları Renault ile beraber Mercedes Nissan Dacia markalarıda kullanmaktadır. Ticari araçlarımızda daha önce opel firması ile birlekte idik bu birliktelik bitti şu anda Mercedes firması ile ortak çalışmalar yapmaktayız. Dizel motorlarda kullandığımız tam otomatik şanzıman olan edc şanzımanı BMW de kullanmaya başlamıştır.

Yeni Captur ile başınızı kaldırıp, gözlerinizi açın ve etrafınıza bakın. Orda olmanız ve kendiniz olması yeterli. Biraz güneş, uçan bir kuş, kopan bir kahkaha, koşan bir çocuk, bir manzara, pırıldayan bir bakış, ayrıcalıklı bir an…

Yaşamın keyifleri sayısız, beklenmedik, anlık. Bir bakışta, bir elde, bir anda, yakalanıyor, toplanıyor, tutuluyor… Şimdinin keyfini çıkarmak, o anın havasını solumak o kadar güzel ki. Renault Captur, daha yüksek. Daha iyi görmeniz için… Daha soylu… Tüm bakışları üzerinize çevirmeniz için. Daha pratik. Her yere gidebilmeniz için… Onunla, sokağın köşesinden dönmek, yan yollara girmek, başka maceraları hayal etmek çok kolay. Bir Vizyonun, bir arzunun, bir karşılaşmanın peşinde yola çıkmaya hazır. Arizona turuncusu, Pasifik mavisi, fildişi renkleri heyecanın dozu artırıyor. Captur şaha kalkıyor, hızlanıyor, keşfedilecek farklı heyecanlar, farklı yaşamlar, farklı hikâyelerin peşinde yola koyuluyor.

Test sürüşü yapmak isteyen herkesi plazamıza davet ediyoruz” dedi.

Yolsan Otomotiv’in Sonbahar Şenliği adı altında Yeni Captur Otomobilleri tanıtmak için düzenlediği kokteyle Kent Konseyi Başkanı Zeynep Arıkan, İş adamları Mehmet Sabancı, Ahmet Kâmil Şirikçi, Halil İbrahim Gümüşer, Mehmet ve Oğuzhan Cilve, Ömer Hurşitoğlu, Nazlı Ceylan Balduk, Zekai Gümüşer, Vakıfbank Meydan Şube Müdiresi Ülkü Şalcı, Ökkeş Gümüşer, Aydın Pakdamar, Erdal Emirmahmutoglu, Hasan Emirmahmutoglu, Abdulhakim Eren, Zeki İlhan, Halit Gümüşer,  MHP il başkanı Mustafa Bastırmacı, Yusuf Akarca,  Bozkurt Tekstil Genel Müdürü Zeynep Hüdayioğlu, Kipaş kağıt Genel Müdürü Akif Pakdil ve eşi kipaş holding hukuk müşaviri Betül Pakdil ile çok sayıda iş adamı katıldı.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co