Renault Cenevre Otomobil Fuarında

Renault Cenevre Otomobil Fuarında

 

Renault, Alpine ve Dacia, 7-8 Mart’ta basın günleri düzenlenecek 2017 Cenevre Otomobil Fuarı’na hazırlanıyor.

Renault Cenevre’de Yeni Captur’ün ilk gösterimini gerçekleştiriyor.

Renault standında kapsamlı bir crossover serisi ve bir elektrikli otomobil sürprizi hazırlanıyor.

Alpine, yepyeni seri üretim modelinin dünya prömiyeri ile geri dönüşünü kutluyor.

Dacia Yeni Logan MCV Stepway’i ve yeni limited edition versiyonlarının lansmanını gerçekleştiriyor.

Cenevre’de prömiyeri gerçekleştirilecek olan Yeni Captur, artık daha da sıra dışı bir stil ve yeni teknolojiye sahip. Yeni Koleos ve Alaskan, Cenevre Otomobil Fuarı’nı takiben Avrupa pazarında 2017’de pazara sunuluyor olacak.

Avrupa’nın öncü ve lider elektrikli otomobil markası olan Renault, Cenevre için bir elektrikli otomobil sürprizi hazırlıyor.

Alpine, Cenevre Otomobil Fuarı ile geri dönüyor ve yepyeni seri üretim modelinin dünya prömiyeri ile geri dönüşünü kutluyor.

Dacia Yeni Logan MCV Stepway’i ve yeni limited edition serilerini lanse ediyor.

Renault Grubu hakkında

Renault grubu 1898’den beri otomobil üretiyor. Şirket, günümüzde uluslararası çok markalı bir grup haline geldi ve 2016’da toplam 127 ülkedeki 12 bin 700 satış noktası aracılığıyla 3,2 milyondan fazla araç satışı gerçekleştirdi.

Grup, inovasyonlarını sürdürmek ve karlı büyümesini devam ettirmek amacıyla dört ana konuya odaklanmış durumda: uluslararası büyümesini sürdürmek, üç markanın (Renault, Dacia ve Renault Samsung Motors) birbirini tamamlaması, elektrikli araçlar ve Nissan ile olan eşsiz İttifakı. Yepyeni Formula 1 takımı ve Formula-E’deki öncülüğü sayesinde Renault, motorsporlarını inovasyon ve marka bilinirliği için bir fırsat olarak görüyor.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co