Remzi Yenipınar’ın acı kaybı

Remzi Yenipınar’ın acı kaybı

Remzi Yenipınar’ın acı kaybı

remzi

AK Parti Kahramanmaraş İl Yönetiminde Disiplin Kurulu üyesi olarak görev yapan ve Küçük Sanayi Sitesi’nin tanınmış esnaflarından Remzi Yenipınar’ın babası İbiş Yenipınar (81) Hakk’ın rahmetine kavuştu. Fevzipaşa Mahallesinden merhum Mustafa Yenipınar’ın oğlu, Behzat, Ali ve Mehmet Yenipınar’ın kardeşi, sanayi esnaflarından Recep, Remzi (fotoğraftaki), Necdet Mustafa ve merhum Rafet Yenipınar’ın babası, Halil Çolakoğlu’nun eniştesi İbiş Yenipınar’ın

yenipinar-300x198

YENİPINAR AİLESİNİN ACI KAYBI

AK Parti Kahramanmaraş İl Yönetiminde Disiplin Kurulu üyesi olarak görev yapan ve Küçük Sanayi Sitesi’nin tanınmış esnaflarından Remzi Yenipınar’ın babası İbiş Yenipınar (81) Hakk’ın rahmetine kavuştu.

YenipinarFevzipaşa Mahallesinden merhum Mustafa Yenipınar’ın oğlu, Behzat, Ali ve Mehmet Yenipınar’ın kardeşi, sanayi esnaflarından Recep, Remzi (fotoğraftaki), Necdet Mustafa ve merhum Rafet Yenipınar’ın babası, Halil Çolakoğlu’nun eniştesi İbiş Yenipınar’ın cenazesi merkez Ulu Camii’de Cuma namazı sonrasından kılınan cenaze namazının ardından Şeyhadil Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Cenazeye; AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Metin Doğan, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Fırat Görgel, Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Dulkadiroğlu  yenipinar2Belediye Başkan Yardımcısı Sebük Tekin Alparslan’ın yanı sıra AK Parti camiasından isimler, ailenin akraba ve dostları ile sanayi sitesi esnafları ve vatandaşlar katıldı.

Merhuma Allah’tan rahmet; geride kalanlarına ise başsağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı cennet olsun….

Taziye Adresi: KMBB Barbaros Taziye Evi (Remzi

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co