Rektör Karaaslan’a Kahramanmaraşlı Rektörden Ziyaret

Rektör Karaaslan’a Kahramanmaraşlı Rektörden Ziyaret

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İsmail Güvenç, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof.Dr. Mehmet Fatih Karaaslan’a nezaket ziyaretinde bulunarak bir süre görüştü.

Misafirini Rektörlük girişinde karşılayan Rektör Karaaslan ziyaretten duyduğu menmuniyeti dile getirerek ‘Hoş geldiniz’ dedi. Kendiside Kahramanmaraşlı ve Kahramanmaraş kamuoyunun yakında tanıdığı Ak Parti Milletvekili Sıtkı Güvenç ile geçtiğimiz yerel seçimlerde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Celalettin Güvenç’in kardeşi olan Prof.Dr. İsmail Güvenç ziyaret sırasında yaptığı kısa açıklamada bu ziyaretin bir nezaket ziyareti olduğunu belirterek: “Ben aynı zamanda Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde Öğretim Üyesiyim, buraya her gelişimizde eğer Sayın Rektör hocamın da vakti var ise bir araya gelir ve fikir alışverişinde bulunuruz. Bugünde yine Kahramanmaraş’a geldim ve sağ olsunlar hocamla bir araya geldik, hal hatır sorup yine fikir alışverişinde bulunacağız” dedi.

Ziyareti sebebi ile 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İsmail Güvenç’e teşekkür eden KSÜ Rektörü Karaaslan ise: “ Sağ olsun bizler her ne kadar çok fazla Kilis’e gidemesek bile,  Sayın Hocamın da Kahramanmaraşlı olması hasebi ile ne zaman Kahramanmaraş’a ayağı düşse bizleri ziyarete gelir,  fikir alışverişinde bulunuruz. Bugünde bizleri ziyarete geldi ve ziyadesi ile memnun etti, kendisine bu nezaketinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Misafiri ile bir süre görüşen Rektör Karaaslan çıkışta misafirini rektörlük çıkışına kadar uğurlayarak yolcu etti.

rektöre ziyaret (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co