Rektör Deveci, Yabancı Uyruklu Öğrencilerle iftarda buluştu

Rektör Deveci, Yabancı Uyruklu Öğrencilerle iftarda buluştu

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde (KSÜ) eğitim gören yabancı uyruklu öğrenciler ve aileleri, Rektörlük tarafından verilen iftar yemeğinde buluştu.

KSÜ Avşar Yerleşkesi Merkez Kafeteryada düzenlenen iftar yemeğine KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İbrahim Solak ve Prof. Dr. İrfan Ersin Akıncı, üniversite yöneticileri, akademisyenler ile Üniversitemizde eğitim gören yabancı uyruklu öğrenciler ve aileleri katıldı.

KSÜ Yabancı Uyruklu Öğrencileri ve Aileleri, İftar Yemeğinde Buluştu (6)

İftar sofralarını tek tek ziyaret eden Rektör Deveci, öğrenciler ve aileleri ile sohbet ederek, memnuniyet ve beklentilerini dinledi.

“Daha iyi eğitim için ülkemize ve şehrimize gelen öğrencilerimizi, ailelerinin emaneti olarak görüyoruz” diyen Rektör Deveci, üniversite olarak amaçlarının farklı ülkelerden KSÜ’ye gelen öğrencileri en iyi şekilde bilgi ve birikimle donatıp, birer kültür elçisi olarak ülkelerine uğurlamak olduğunu ifade etti.

İftar yemeği programı, yapılan duanın ardından Rektör Deveci’nin öğrenciler ve aileleri ile fotoğraf çektirmesi ile son buldu.

KSÜ Yabancı Uyruklu Öğrencileri ve Aileleri, İftar Yemeğinde Buluştu (12)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co