Rektör Deveci, Elbistan yerleşkesinde incelemelerde bulundu

Rektör Deveci, Elbistan yerleşkesinde incelemelerde bulundu

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci, ilçelerde eğitim öğretimini sürdüren fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarına yönelik ziyaret ve incelemeler kapsamında Elbistan yerleşkesinde incelemelerde bulundu.

rekt

İlk olarak yapılanması devam eden ve önümüzdeki birkaç yıl içerisinde öğrenci almaya başlayacak olan Elbistan Teknoloji Fakültesini ziyaret eden Rektör Deveci, yürütülen çalışmalar hakkında Elbistan Teknoloji Fakültesi Dekan vekili Yrd. Doç. Dr. Handan Özlü Torun’dan bilgi aldı.

Rektör Prof. Dr. Durmuş Deveci Elbistan Teknoloji Fakültesi’ndeki incelemelerinin ardından, Elbistan Yerleşkesinde 11 örgün eğitim ve 5 ikinci öğretim , Nurhak Yerleşkesinde 2 örgün eğitim olmak üzere toplam 18 programda eğitim-öğretim  faaliyetlerini sürdüren Elbistan Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti.

Elbistan Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mustafa Küsek’ten  faliyetler  hakkında bilgi alan Rektör Deveci, sınıf ve atölyeleri gezerek incelemeler yaptı.

Elbistan Meslek Yüksekokulu’nda görev yapan öğretim görevlileri ile tek tek sohbet eden Rektör Prof. Dr. Durmuş Deveci, öğretim görevlilerinin istek ve ihtiyaçlarını hususunda bilgi alırken yapılan çalışmaları inceledi.

Ziyaret kapsamında öğrencilerlede bir süre görüşen Rektör Prof. Dr. Deveci, öğrencilerin sorunlarını dinledi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co