Referandumda son hamle karanfil

Referandumda son hamle karanfil

Referandumda son hamle karanfil

 

KAHRAMANMARAŞ/Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri ve il ve ilçe yönetimi kurulu üyeleri yasaklar başlamadan önce karanfil dağıtımı yaparak siyasette son hamlesini yaparak referanduma evet çağırısı yaptılar..

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir, Ulucamiiden Bahçelievler camiine kadar olan bölgede il yönetimi ile karanfil dağıtımına başladı.

SONY DSC

SONY DSC

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay kendi mahallelerinde karanfil dağıtımı yaparken, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri, Mahir Ünal, Nursel Reyhanlıoğlu, İmran Kılıç, Mehmet Uğur Dilipak, İlter Çitil, ise şehir merkezinde caddelerde karanfil dağıtımı yaparak, evet oyu istediler..

Seçim Yasakları başlamadan Referandum için son hamlesini yapan Ak Parti ve MHP son saatleri en iyi şekilde değerlendirmek için yoğun bir çaba harcıyorlar..

Kahramanmaraş’ta yüzde 85 evet’i hedefleyen siyasi partiler, evet çıkması için tam kadro sahaya indiler..

SONY DSC

SONY DSC

Referandumun son hamlesi olarak halka karanfil dağıtan MHP, Ak Parti, BBP, Kahramanmaraşlılardan evet için son desteklerini istediler..

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir: “ Kahramanmaraş Türkiye de hep derece yaptı, bu defa birinci olmak için yarışıyoruz,” dedi.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co