Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Hayatında ömründe bir defa bile Ak Partiye veya Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeyen kişiler: “ 7 Haziran seçimi öncesinde de bu algı operasyonunu yapmışlardı, neydi o : ” Tayyip karışmazsa ak partinin oyu artar !” diyorlar..

Oysa onlar şunu iyi biliyor ki : Ak Parti’yi yıkmanın tek yolu var , Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı saf dışı bırakmaktır..

Konuşmaya başlarken de : “ Bütün bunlara rağmen ben oyumu ak partiye verdim,” diyerek söze yalanla başlıyorlar.. iki de bir kelimesi ,” Ben ak partiliyim” oluyor..

Ak Partili arkadaşlarımızda buna hemen inanıyor !..

MHP ne diyor: “Tayyip Beştepe den Saray dan Çankaya ‘ya gidecek, Siyasette karışmayacak, Çankaya dan dışarı çıkmayacak, Çözüm Süreci Rafa Kalkacak” o zaman hükümet ortağı olabiliriz !..” görüşürüz..

Önceki gün yapılan bir anket: oyu kime verdin diye sorulan seçmenlerin Ak Partiye oy verenlerin yüzde 85’i  “Tayyip’e verdim..” diyor.. 15 lik dilim ise Ak parti diyor..

Ak Parti genel başkanı başbakan Ahmet Davutoğlu ‘na verdim demiyor..

2002 seçimlerinde Bertiz’e gitmiştik vatandaş: “ Ya siz gidin başka yerde çalışma yapın, biz lamba ve Tayyip’i biliriz ! Tayyip diye slogan atıyorlardı..

Ali Sezal ağabeyimiz müftülük meydanında yaptığı konuşmada: “ Millet ne beni tanıyor, ne başkasını tanıyor, millet Tayyip diyor, “ demişti..

Ak partinin içindeki : Derin devlet eli, Türkiye genelinde  o kadar kötü bir liste yaptırmasına rağmen , Tayyip diyenler yüzde 41 bu partiye oy verdi..

Ufuk’ta erken seçim var !

Bunu gören ve Ak Partiye oy veriyorum yalanı ile söze başlayan kişiler, vatandaşı etkilemek, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘ı itibarsızlaştırmak için söze şöyle başlıyorlar: “ Erken seçim olursa, Tayyip Çankaya çekilirse Ak Partiye oy verim” vay be sevsinler senin oyunu verme be.. al oyunu git.. Tayyip düşmanlığı yaptığını gördük. Dememiz gerekir..

7 Haziran 2015 seçimlerinde oy verenler : Tayyip için oy verdiler..

Türkiye genelinde milletvekilleri ve partililer kendilerine pare çıkarmasınlar, bu millet oyu sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için verdiler..

7 Haziran 2015 seçimlerinden bugüne geçen süreçte : Ak Partiye oy vermeyenler, vekil adaylarına kızanlar, sandığa gitmeyenler bugün: “ Yanlış yaptık, ülkemize zarar verdik Ak Parti tek başına iktidar ‘a gelmesi gerekirdi! ..” diyorlar.. ve ekliyorlar.. Erken seçimde oylar Ak Partiye..

Aman dikkat: Ak partiyi bitirmek isteyenler şu algı operasyona bugünlerde çok fazla yapıyorlar !.. sözleri şöyle : “ Ben ak partiliyim , Türkiye’nin normalleşmesi için Ak Parti CHP ile hükümet kurmalıdır, Türkiye ancak böyle normalleşe bilir ! “ diyorlar..

Türkiye anormal mi ki ? bunu sorun !

Sonraki konuşmalarını iyi dinlersen satır aralarında : “ Tek partili kral, – Tek parti ve gücün bir elde olması tehlikeli, “ kelimelerini çıkarı veriyorlar.. hangi ak partili bunu söyler..

Söze söz kattığınızda : “Diktatör “ kelimesini bile kullanıyorlar.. bir ak partili bunu söyler mi ? algı operasyonu ile yoğun bir çalışma yapıyorlar..

Bu gibi sözleri söyleyen kişileri biraz deştiğiniz zaman: ya MHP’li yada CHP’li , SP veya her hangi bir partiden olduğunu görüyorsunuz..

Benim gördüğüm bunlar tek kaynaktan beslenen ve yönlendirilen kişiler !..

Ak Partililer : Tayyip diyor..

Ak Parti dışındaki kişilerse : söze ben ak partiliyim diye başlıyor sonra: Tayyip Çankaya ‘ya gitsin sözü ile devam ediyor..

Emekliler: Yunanistan’ı görünce : İyiki CHP ve MHP ‘ye kanıp oy vermemişiz bizim halimizde böyle olurdu diyerek hallerine şükür ediyorlar..

Ancak: Ben ak partiliyim diye söze başlayan, algı operasyonu üyeleri , emeklileri de istismar etmeye devam ediyor , bu para ile geçinilir mi ? Saraya harcayacağına emekliye ver diye de ilave ediyorlar..

Milletimizin uyanması gerekir: kimin ne söylediği değil, söyleyenin nasıl söylediğine bakın, söze “ben ak partiliyim “ diye başlıyorsa orada bir sıkıntı var demektir..

Sözün özü : Ak Parti vekil adaylarını değişerek yeni marka isimlerle erken seçime gittiğinde , seçim stratejisini de iyi yaptığında ben sanıyorum yüzde 48 oyla yeniden tek başına iktidara gelecektir..

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı yanında Ak Partinin manevi lideridir..

Türkiye de 100’ün üzerinde genel başkan var ama, lider ise bir tane o da sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır.. herkes oy veriken Tayyip diyor..

Ak Parti bile demiyor , Tayyip diyor..

Mesele de burada buna dikkat etmek gerekir.. ak partililer oyuna gelmeyin !.. birlik ve beraberliğinize bakın !..

İyi günler

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co