Ramada 5 yıldızlı otel oluyor !

Ramada  5 yıldızlı otel oluyor !

Ramada Otel Yönetim Kurulu başkan vekili  Ümit Özge

Ramada  5 yıldızlı otel oluyor !

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Ramada Otel Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ümit Özge , Kahramanmaraş Üngüt mahallesi, Kayseri yolu üzerinde bulunan Ramada Otel Nisan 2016 da 169  oda 380 yatak kapasitesi 1650 kişilik kongre merkezi ile Kahramanmaraş Ramada Otel – Plaza olarak halkımıza hizmet verecektir,” dedi.

Özge İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ve Ramada Otel Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ümit Özge Düzenlediği Toplantıda Basın Ümit Özge burada yaptığı açıklamada yakın zamanda Ramada Otel’in 5 yıldızlı olarak hizmete devam edeceğini söyledi.

Ümit Özge (1)

Özge : “Bilindiği gibi ülke olarak zor günlerden geçmekteyiz. Gerek milletimiz, gerek hükümetimiz ve gerekse silahlı kuvvetlerimiz tek yürek olarak terör örgütüyle mücadele etmektedir. Bu vesileyle bu cennet vatanın bağımsızlığı ve bekası için toprağa düşmüş tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum” dedi. “Bilindiği gibi ülke olarak zor günlerden geçmekteyiz. Gerek milletimiz, gerek hükümetimiz ve gerekse silahlı kuvvetlerimiz tek yürek olarak terör örgütüyle mücadele etmektedir. Bu vesileyle bu cennet vatanın bağımsızlığı ve bekası için toprağa düşmüş tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum.” diyen Ümit Özge şunları söyledi: Sizlere yaptığımız turizm alanındaki  yatırımlarla ilgili bilgi vermek istiyorum…

Özge: Şiirin ve kültürün başkenti ,yedi güzel adamın şehri olan K.Maraşımızın yetiştirdiği güzide insanlardan biri olan Mahir Ünal beyin Kültür ve Turizm bakanı olması da şehrimiz için büyük  bir şanstır. Şehrimiz onun da katkılarıyla çok büyük yatırımlara kavuşacaktır.  2011 yılından beri kavuştuğumuz yatırımlar sayın bakanımızın göreve başlamasıyla birlikte katlanarak devam edecektir. Yukarıda da zikrettiğim gibi 2009 yılında Dünyanın en büyük  otel zincirlerinden  biriyle anlaşarak Kahraman şehrimize Ramada oteli kazandırdık. Kentimize yeni bir çehre kazandıran bu büyük yatırımın estetik yapısı ,kaliteli ve konforlu tasarımıyla şehrimizin de gurur kaynağı olmayı başarmıştır. Açılışından bugüne kadar ulusal ve uluslar arası bir çok kongre, toplantı ve çalıştaya ev sahipliği yapmanın haklı gururunu yaşadık. Ayrıca Ramada K.Maraş nisan ayı itibariyle ‘’Ramada Plaza Otel ve kongre merkezi’’ olarak şehrimize hizmet vermeye devam edecektir. 169 oda 380 yatak kapasitesi ve 3500 kişilik kongre merkeziyle hemşerilerimizin hizmetin de olacaktır. Önümüzde ki günler de Maliye Bakanlığı, Bütçe Mali Kontrol Genel Müdürlüğü  ve K.S.Ü Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı  başkanlığı toplantısı otelimizde yapılacaktır.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co