Poztepe: “Pazarcık halkının teşekkürlerini getirdik”

Poztepe: “Pazarcık halkının teşekkürlerini getirdik”

Pazarcık Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe ve Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ beraberlerinde ki heyet ile Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof.Dr. Mehmet Fatih Karaaslan’ı makamında ziyaret ederek; ‘Pazarcık halkının teşekkürlerini getirdik’ dediler.

Geçtiğimiz günlerde ihalesi yapılan ve bu günlerde sonucunun açıklanması beklenen Pazarcık Meslek Yüksekokulu bina yapım ihalesi ile ilgili gelen heyette konuşan Pazarcık Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe: “Sayın Rektörüme nezaket ziyareti yaptık ama asıl ziyaretimizin sebebi kendisine Pazarcık ilçemiz adına teşekkür etmek. Doğrusunu isterseniz bıraksak Pazarcığın en az yarısı buraya gelecekti, ama biz onlar adına ve onların sözcüsü olarak geldik. Belediye Başkanımız Sayın Yakup Hamdi Bozdağ, Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Mesut Ganidağlı, Pazarcık İş Adamları Derneği (PANİAD) Başkanımız Sayın Hüseyin Donat, Pazarcık Genç İş Adamları Derneği (PAGİAD) Başkanımız Sayın Mehmet Yılkıcı ile Pazarcık Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Sayın Kemal Salim’den oluşan bir heyet ile Pazarcıklıların rüyasını gerçekleştirdiği için Sayın Rektörüme teşekkür etmeye geldik. İnşallah Pazarcık Yüksekokulunun temelini, Pazarcık’lı Rektörümüzle birlikte hemen atar ve bir an önce Pazarcığı özlemlerinden kurtarırız” dedi.

Pazarcık Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Ahmet Şahin’inde hazır bulunduğu ziyarette, ziyaretten duyduğu menmuniyeti dile getiren Rektör Prof.Dr. Karaaslan ise: “Daha öncede söylediğim gibi gönül ister ki bütün ilçelerimizin okullarını aynı anda yapalım ve herkes kendi ilçesinde eğitim öğretimine devam etsin ama olmuyor bu bir imkân meselesi. Biraz geç kalmakla beraber bu imkânımızı şimdi Pazarcık için kullanacağız ve inşallah herhangi bir sıkıntı olmaz ise Ramazan Bayramından sonra temelimizi hep beraber atacağız. Okulumuz açıldıktan sonra da inşallah birkaç bölüm daha açarız. Tabi önceliğimiz bir an önce binamızın bitirilmesi, ben bu nazik ziyaretiniz için çok teşekkür ediyor, Pazarcık halkına saygı ve şükranlarımı bildiriyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co