Poyraz Eczacılığa döndü

Anasayfa Esnaf - Oda 13 Nisan 2014
Poyraz Eczacılığa döndü

KAHRAMANMARAŞ- Kahramanmaraş Belediye Başkanı görevinin sona ermesine iki ay kala veda ziyaretlerine başladı ve ilk ziyareti ise Kahramanmaraş Eczacılar odasına oldu.
Kahramanmaraş Eczacılar Odası Başkanı Mustafa Hüdayioğlu, eski Eczacı Mustafa Poyraz’a yeniden Eczacılık rozetini takan Başkan Hüdayioğlu ,” Aramıza hoş geldin,” diyerek başkanın rozetini taktı..
Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, kurum ve kuruluşlara düzenlediği veda ziyaretlerine devam ediyor.
Bilkur Tekstil fabrikasına giden Başkan Poyraz, burada İsmail Bildirici tarafından karşılandı. Burada bir süre sohbet eden Başkan Poyraz, daha sonra Makine Mühendisleri Odası Başkanlığı’na geçti.
Burada Oda Başkanı ve Belediye Eski Başkanı Hacı Ali Özal tarafından karşılanan Başkan Poyraz, görev yaptıkları süre içerisinde hizmetin en iyisini sunmaya çalıştıklarını söyledi.
Daha sonra Diş Hekimleri Odasına geçen Başkan Poyraz, burada Oda Başkanı Fatih Yıldırım ve yönetimi tarafından karşılandı.
Burada diş hekimleri ile bir süre görüşen Başkan Poyraz, Belediyenin 2002-2012 yıllarını kapsayan hizmette 10. Yıl kitabı ile KUDEB tarafından hazırlanan Taşınmaz Kültür Varlıklarımız isimli 6 ciltlik kitapları tanıttı.
Daha sonra Eczacı Odasına geçen Başkan Poyraz burada da Oda Başkanı Mustafa Hüdayioğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.
Eczacılar Odası Başkanı Mustafa Hüdayioğlu, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’a ziyaretin anısına bir rozet taktı.
Bu arada eczacılarla kısa bir açıklamada bulunan Başkan Poyraz, kendisinin de mesleğinin eczacılık olduğuna dikkat çekerek, tekrar mesleğine döneceğini söyledi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co