Piazza’daki Jonglör ve Akrobasi Show Nefesleri Kesti

Piazza’daki Jonglör ve Akrobasi Show Nefesleri Kesti

 

Birbirinden renkli etkinliklerle ziyaretçilerine alışverişten fazlasını sunan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, heyecan ve eğlence dolu aktivitelerini bayram tatilinde de sürdürdü. Piazza’da, Yetenek Sizsiniz yarışmasının finalisti Mithat Bar’ın sunduğu jonglör ve akrobasi gösterisi, izleyenleri adeta büyüledi.

HEYECAN DORUĞA ÇIKTI

Alışveriş merkezinin zemin katında gerçekleştirilen gösteriye ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi. Piazza’nın uygun mimarisi sayesinde tüm katlardan izlenebilen gösteri, AVM ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı. Türkiye’nin yakından tanıdığı jonglör ustası Mithat Bar’ın, kimi zaman tek tekerlekli bisiklet üzerinde kimi zaman da silindir şeklindeki objeler üzerinde dengede durarak, top, lobut, halka ve sopa gibi nesnelerle sunduğu gösteri ilgiyle izlendi. Jonglörün ağzından ateş çıkardığı sahneyi izleyenler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Tehlikeli akrobatik hareketleri ustalıkla yapan Mithat Bar, şovlarıyla AVM ziyaretçilerinin neşe dolu bir bayram geçirmelerine katkı sağladı. Usta jonglörün, gösteri sonunda Türk Bayrağını açması, AVM’yi dolduran ziyaretçiler tarafından uzun süre alkışlandı.

MİNİKLERE ÖZEL ETKİNLİK

Bayramın dolu dolu yaşandığı Piazza’da, minikler için de “Yüz Boyama Etkinliği” düzenlendi. Yüzlerini hayallerindeki sevimli karakterlerin şeklinde boyatan minikler, aileleriyle keyifli zaman geçirdi. Bayram süresince Piazza’yı ziyaret eden küçük büyük herkes, renkli, canlı ve eğlenceli etkinliklerle bayram coşkusunu doyasıya hissetti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co