Piazza’da Tek Taş Pırlanta sahibini buldu

Piazza’da Tek Taş Pırlanta sahibini buldu

Sevginin, tatlı sözlerle dile geldiği ve hediyelerle ifade edildiği yılın en romantik günü 14 Şubat’ın şanslı ismi belli oldu. Kahramanmaraş’ın ilk ve tek alışveriş merkezi olan Piazza AVM’de Sevgililer Günü’ne özel olarak düzenlenen ‘Pırlanta Yüzük’’ kampanyasının talihlisi belirlendi.

Kahramanmaraş’ın sosyal yaşamına; güvenli ve ferah ortamıyla katkı sağlayan Piazza’da, sektörün lider markası Zen Pırlanta işbirliğiyle hazırladığı Sevgililer Günü’ne özel kampanyanın ödülü olan tek taş pırlanta yüzük, Mehmet Akif Dağ’a teslim edildi.

ÖZEL GÜNLERE ÖZEL HEDİYELER

Tekstilden kozmetiğe, aksesuardan mücevhere, ev tekstilinden zücaciyeye kadar dünya markalarını ve yerli markaları bünyesinde bulunduran, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi yılın 365 gününe yaydığı çeşitli kampanyalarıyla da ziyaretçilerinin yüzünü güldürüyor.

Bu yıl Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan hediye kampanyasında, 1-7 Şubat tarihleri arasında, aynı günde en yüksek miktarda alışveriş yapan Piazza Club üyesi Mehmet Akif Dağ, en anlamlı hediyelerden pırlanta yüzüğü kazanan isim oldu.

ZEN İMZALI

Sevgililer Günü’nün en özel armağanlarından kabul edilen tek taş pırlanta yüzük, pek çok kadının hayalini süslediği gibi, kadınların kalbini fethetmek isteyen erkekler için de en garanti yol olarak değerlendiriliyor. Mücevheratın ünlü markası Zen Pırlanta’nın katkılarıyla düzenlenen kampanya Kahramanmaraş Piazza’da Sevgililer Günü’nün anlamına anlam kattı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co