Piazza ziyaretçilerinden Kızılay’a kan bağışı

Piazza ziyaretçilerinden Kızılay’a kan bağışı

İyi ve kötü günde, barışta ve savaşta, doğal afetlerde, her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Türk Kızılayı, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde kan bağışı kampanyası gerçekleştirdi.

AVM ziyaretçileri büyük ilgi gösterdi

Türk Kızılayı Kahramanmaraş Şubesi, kan bağışı için AVM içinde stant kurdu. Kan vermenin önemine dikkati çeken görsellerin de yer aldığı stantta görevli uzmanlar, bağışçılardan kan aldılar.

Hepimizin ihtiyacı olabilir

Kampanyaya katılan vatandaşlar, kan vermenin bir yurttaşlık, aynı zamanda insanlık görevi olduğunu belirterek; “Kana kimin, ne zaman ihtiyaç duyacağını kimse bilemez. Hepimizin ya da bir yakınımızın bir gün bu kana ihtiyacı olabilir. İşte, o gün aranan kanı bulmanın yolu, bugün ihtiyaç olmadan bu bağışları yapmaktan geçiyor” dediler.

Türk Kızılay’ı Kahramanmaraş Şubesi yöneticileri ise, kan bağışı toplamak için halkın yoğun bulunduğu yerlerde stant kurmaya özen gösterdiklerini belirterek, “Piazza AVM halka en yakın olduğumuz yerlerin başında geliyor. Bağış toplama konusundaki desteklerinden dolayı AVM yönetimine teşekkür ederiz” dediler.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co