Piazza Minik Bahçıvanları Ağırladı

Piazza Minik Bahçıvanları Ağırladı

Kahramanmaraşlı çocukların zamanlarını kaliteli biçimde geçirdikleri etkinlikler hazırlayan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin Çocuk Kulübü, bu kez bahçıvan çocukları ağırladı.

Piazza AVM’nin Çocuk Atölyesi’nde gerçekleştirilen ve dileyen tüm çocukların ücretsiz olarak katılabildiği etkinlik, minik ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Bahçıvan Çocuklar Atölyesi’nde minikler, önce önlüklerini giyip, bitki ekimi ile ilgili teorik bilgileri aldılar. Daha sonra çiçek dikmeyi ve toprak değiştirmeyi öğrenen çocuklar, toprakla uğraşırken eğlenceli dakikalar yaşadılar. Saksılara diktikleri bitkileri özenle sulayan öğrenciler, atölye süresince keyifli dakikalar geçirdiler.

Atölyede, AVM yönetiminin hediye ettiği saksılara kendi elleriyle domates, biber ve fesleğen fideleri eken çocuklar, uygulamalı eğitimden oldukça mutlu oldular. Çocuklar toprakla ve bitkilerle kaliteli zaman geçirirken aileleri de onları cep telefonlarının kameralarıyla fotoğraflayarak, bu mutlu anlarını ölümsüzleştirdiler. Etkinlik sonunda katılım belgesi verilen çocuklar, mis kokulu saksılarıyla evlerinin yolunu tuttular.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co