Piazza Çocuk Kulübü’nde Bubble Show

Piazza Çocuk Kulübü’nde Bubble Show

Zihinsel, fiziksel ve psikolojik gelişimlerine uygun aktivitelerle miniklerin ufuklarını açan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndeki Çocuk Atölyesi’nde, çocuklar eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarıyor.

Atölyenin etkinlikleri kapsamında izleyenleri sabun köpüklerinin büyülü dünyasında yolculuğa çıkaran Bubble Show adlı gösteride her yaştan çocuk ve aileleri sihirli baloncukların dansına kapılıp unutulmaz anlar yaşadılar. Önce küçük halkalar halinde üflenen ve ardından devleşerek çocukları içine alan baloncuklar eğlencenin yanı sıra şaşkınlık da yarattı.

İzleyicilerden tam not aldı

Köpük balon olarak bilinen bubble şov, köpük ve suyun birleşip özel sopalarla balon haline gelmesiyle oluşuyor. Gösteri sırasında çocuklar platforma çıkarak dev kabarcıkların içinde eğlenceli bir macera yaşayarak, uzun yıllar hafızalarından silinmeyecek anılara sahip oldular.

Ağustos boyunca her pazar

Anne-babalar, seçkin markalardan gönüllerince alışveriş yaparken, çocuklar da çocuk atölyelerinin güvenli ortamında eğitici ve eğlenceli aktivitelerle sıkılmadan vakit geçiriyorlar. Uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen etkinlikler sayesinde minikler yeteneklerini keşfetme imkanı da buluyorlar. Ağustos ayı boyunca her pazar günü, saat 15.00’te çocuk oyun alanında başlayan etkinlikler minikler kadar yetişkinlerin de ilgisini çekiyor.

cocuk (1)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co