Pi analitik Dershanesi Türkiye birincisi çıkardı

Pi analitik Dershanesi Türkiye birincisi çıkardı

2014 TEOG sınavı 8eski adıyla SBS Sınavı) sonuçları Bu gün açıkladı bu sınav sonuçlarının  öğrencilerimize, ailelere ve hayırlı olmasını diliyoruz. Pianalitik Dershaneleri açıldığı günden bu güne kadar, hep başarı dolu yıllar ve sezonlar geçirdi. 2014 TEOG sınavında da bu başarısını kanıtladı.

pian2

2014 TEOG sınavında bütün soruları doğru cevaplayan  Betül Hacer GEREKLİ adlı öğrencilemizi ve diğer öğrencilerimizi kutluyorum. Emeği geçen okul müdürlerini, dershane öğretmenlerini ve aileleri kutluyorum. İnşallah bundan sonra’ da başarılarının devamını diliyorum. Bu cumartesi pazarda LYS sınavına girecek öğrencilerimize de şimdiden başarılar diliyorum. Bu öğrencilerimizde gelecek yıllarda inşallah abileri, ablaları gibi ÖSS ve LYS  sınavlarında inaşallah yine isimlerini  altın harflerle her tarafa yazdırır diyorum” dedi.

pianl1

Kasap Konuşmasına şöyle devam etti; “   Kahramanmaraş ‘ın kurumsallaşmış dershanelerinden olan Pi Analitik, eğitim öğretimde doğru yolda olduğunu bir kez daha kanıtladı.

pian

TEOG sonuçlarının açıklandığı şu günlerde başarının gelenek halini aldığı Pi Analitik Dershaneleri tam puan alarak Türkiye birinciliğini alan Betül Hacer Gerekli ve dereceye giren Tuba Oğuzhanoğlu, Mustafa Konuş, Furkan Kutluay Köksal, Mehmet Onur Kalay Türkiye derecelerini yakaladı. Pi Analitik Dershaneleri genel müdürü Muhammet Kasap, “Bizler, 2006 yılında dershanecilik sektörüne girerken sloganımız; ‘Bütün güçler sizin için birleşti’ olmuştu. Bu güç o zamanda beri kendini aşarak bu günlere geldi. Başarıyı; azimle, inançla, çağdaş  eğitim anlayışıyla hızlandıran ve katlayan Pi Analitik Dershanesi başarmanın mutluluğunu yaşıyor. Gerek kaliteli öğretmen kadrosuyla ve sistematik işleyişiyle gerekse uygun fiziki şartlarıyla öğrenciyi ‘başarı’ odaklı bir eğitim kurumu olduğu elde ettiği sonuçlarla bir kez daha kanıtlandı. Rekabetin amansızlığı, eğitimi ‘rant’ a dönüştürdüğü şu günlerde bizler eğitimimizin en temel ilkesine ‘disiplin’ adını verdik ve kalitemizi bir adım daha öne taşıdık. Hep başardık ve inşallah devam edeceğiz” diyerek LYS’ye girecek olan öğrencilerimize de başarılarının devamını diledi.

TEOG sonuçlarının programı  16-20 Haziran arasında puana itiraz edilebilecek. 4 Temmuz’da okulların kontenjanları açıklanacak, 7 Temmuz’da ise Yerleşemeye Esas Puanları(YEP) ilan edilecek. 31 Temmuz – 8 Ağustos arasında tercihler alınacak. 22 Ağustos’ta yerleştirme sonuçları ilan edilip, kesin kayıtlar yapılacak. Boş kalan kontenjanlar için 22 Ağustos’ta nakil dönemi başlayacak. Bu 15 Eylül’e kadar sürecektir.

1

Bütün soruları yaparak Türkiye 1. Olan öğrenci  Betül Hacer Gerekli ise şöyle konuştu; “ Öncelikle emeği geçen herkese Teşekkür ediyorum. Bana destek olan Aileme, okuluma, dershanedeki hocalarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Dershane ve okulun yardımı ile sınavlara çalıştım. Okulda konuları işledik, dershane de bu konuları tekrar yaparak pekiştirdik. Okulda anlamadığım konuyu dershane de tekrar yaparak anlamaya çalıştım. Gitmek istediğim Lise, Ankara Fen Lisesine gitmek istiyorum. Büyünce Doktor olmayı düşünüyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co