Pi Analitik Dershaneleri kitlesel başarıda da öncü isim

Pi Analitik Dershaneleri kitlesel başarıda da öncü isim

Kahramanmaraş’ta kitlesel başarının öncü ismi Pi Analitik Dershanesi Eğitim Kurumları yeni eğitim yılında yeni okul ile eğitime olan desteğini sürdürmeye devam edecek.

Pi Analitik Dershanesi Müdürü Muhammet Kasap, Pi Analitik Eğitim Kurumlarının çalışmaları hakkında Kahramanmaraş Gazetesine şu açıklamalar da bulundu

“Kahramanmaraş’ta sınavlara hazırlık deyince ilk akla gelen isimdir ‘Pi Analitik Dershaneleri’ kökleri uzun bir eğitim geleneğine dayanan, yaklaşık 8 yıldır Kahramanmaraş’ta hizmet vermeye devam eden dershanemiz kısa süre içinde Pi Analitik, Pi Özel ve Uçurtmaraş gibi kendi bünyesinde markalar oluşturmuştur. Hemen hemen her yıl, hem il hem de Türkiye derecesi eksik olmayan dersanemiz sadece bireysel de değil kitlesel başarıda da en öncü isim haline gelmiştir.

Eğitim- öğretim alanında hep ilkleri başlatan pi analitik dershaneleri kitlesel dershanecilik, bireysel dershanecilik(özel), eğitsel danışmanlık ve etüt merkezleri ile her kesime hitap etmenin yanı sıra üstün zekalılar bilim akademisi, hızlı okuma teknikleri, anne- baba eğitimi, dikkat dağınıklığı, mental aritmetik ve öğrenci koçluğu gibi eğitimi destekleyici yan faaliyetleride bünyesine alarak bu alanda da Kahramanmaraş’ta öncü olmuştur.

Yoğun bir şekilde tartışılan Geleneksel eğitim anlayışının yerine modern eğitim anlayışının eğitim sistemimize yerleştirilmeye çalışıldığı şu dönemde her iki anlayışında öğrenci başarısı üzerininde olumlu ve olumsuz yanlarının olduğu görülmüştür. Öğretmen merkezli ve disiplini temel alan geleneksel anlayışta bireysel eğitim yer bulamamakta ve öğrenci kalabalıklar içinde kaybolmaktaydı. Öğrenci merkezli modern sistemde ise maalesef disiplin sorunları ortaya çıkmakta ciddiyetten uzaklaşan bir eğitim anlayışı ise yine öğrencinin başarısına sekte vurmakta. Hal böyleyken dikkat çekici başarılar gösteren pi analitik eğitim kurumları tecrübesiyle doğru bir model kuruluş niteliğine sahip olmuştur. Gelenekten gelen disiplin anlayışı ve ciddiyeti ile bireysel eğitimi birleştiren bir sistem kurmuş ve sayısız başarılara imza atmıştır.

Yapılan araştırmalar yine göstermiştir ki başarıyı kazandıran en önemli faktörlerden biri de doğru kişilik özellikleridir. Milli kültür ve değerlerine bağlı her genç aynı zamanda başarılı olmanında sorumluluğunu omuzlarında hissetmekte, bunun inancının ve kültürünün bir gereği olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle eğitim anlayışımız öğrenciyi sadece yarış atı gibi sınavlara hazırlamak değil onları kişilik olarak ta doğru beslemek üzerine kurulmuştur. Hem öğrencilerle birlikte yaptığımız geleneksel içerikli sosyal etkinlikler yoluyla hem de onlara sunduğumuz bireysel danışmanlık hizmetiyle her dönemde olduğu gibi başarısıyla ve kimliğiyle gurur duyduğumuz nesiller yetiştiriyoruz.

Yıllardır, sahip olduğumuz bu eğitim felsefelerinin ışığında çocuklarımızı, dolayısıyla ülkemizi aydınlattık. Gelecek adına üstlendiğimiz sorumlulukla her gün eğitim adına yeni ve çağdaş adımlar attık.

Türkiye’nin aydınlık geleceği eğitimli, mutlu ve başarılı nesilleri için üretmeye devam ediyor,

Yeni başarılarımızı, yeni açılacak okulumuzda sizinle paylaşmak üzere sizleri bekliyoruz. En yeni ve en büyük projemiz olan özel okulumuzun yapımı yeni eğitim öğretim yılında tamamlanmakta olup, 2015-2016 eğitim- öğretim yılında hizmet vermeye başlayacaktır” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co