Pi Analitik 2 puan türünde 1. Çıkardı

Pi Analitik 2 puan türünde 1. Çıkardı

Pi Analitik Dershanesi Müdürü Muhammet Kasap ,” 11 Puan türünün ikisinden Şampiyon çıkardık,” dedi.

Dün gece teravih namazından sonra ÖSYM  LYS sonuçlarını internet ortamında açıkladı.. Sahur’a kalkanlar ise sürpriz ile karşılaştılar.. Kahramanmaraş’ta Pi analitik  Pi Analitik Dershanelerinde bu başarı alkışlanır

Kasap: Kahramanmaraş’ın kurumsallaşmış dershanelerinden olan Pi Analitik, eğitim öğretim de doğru yolda olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Bir basın toplantısı düzenleyen Muhanmet Kasap :  LYS sonuçlarının açıklandığı şu günlerde başarının gelenek halini aldığı Pi Analitik Dershaneleri YMF-2 ve YMF-3 te İl 1.liğini alan Muhittin Döndü, TS-1 ve TS-2 de İl 1.si olan Fırat Soğuk ve dereceye giren Abdurrezzak kuloğlu, M.Yaşar Ayyıldız, Emre Reyhanlıoğlu, Merve Yanardağ, Şamil Çınar, Osman Furkan Kar Türkiye derecelerini yakaladı. Pi Analitik Dershaneleri genel müdürü Muhammet Kasap, “Bizler, 2006 yılında dershanecilik sektörüne girerken sloganımız; “Bütün güçler sizin için birleşti” olmuştu. Bu güç o zamandan beri kendini aşarak bu günlere geldi.

Kasap:  Başarıyı; azimle, inançla, çağdaş eğitim anlayışıyla hızlandıran ve katlayan Pi Analitik Dershanesi başarmanın mutluluğunu yaşıyor. 2014 TEOG birincisi Betül Hacer Gerekli’den sonra 2014 LYS YMF-2 ve YMF-3 te il birinciliğini alan Muhittin Döndü’yü ve TS-1 ve

TS-2  de il birinciliği alan Fırat Soğuk’u kutluyoruz. Gerek kaliteli öğretmen kadrosuyla ve sistematik işleyişiyle gerekse uygun fiziki şartlarıyla öğrenciyi “başarı” odaklı eğitim kurumu olduğu elde ettiği sonuçlarla bir kez daha kanıtladı. Rekabetin amansızlığı, eğitimi “rant”a dönüştürdüğü şu günlerde bizler eğitimimizden en temel ilkesine; “disiplin” adını verdik ve kalitemizi bir adım daha öne taşıdık.

Hep başardık ve inşallah devam edeceğiz” diyerek 2014-2015 eğitim-öğretim yılı için kayıtların devam ettiğini de dile getirmiştir.

Ramazan ayı boyunca Dershanede rehberlik hizmetlerinin kesintisiz verileceğini sözlerine ekleyen Kasap: “ Mutlaka danışmanlık hizmeti alın,” dedi.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co