PEUGEOT KONFORU ZABUNOĞLU AYRICALIĞI İLE KAHRAMANMARAŞ’TA

PEUGEOT KONFORU ZABUNOĞLU AYRICALIĞI İLE KAHRAMANMARAŞ’TA

     Kahramanmaraş Peugeot Zabunoğlu Otomotiv, üstün teknolojisi ile üretilen araçları Kahramanmaraşlı vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor.

     Türkiye’nin ve Kahramanmaraş’ın yıllar geçtikçe artan nüfusu araçlara artan ilginin de artmasına neden oluyor. Bununla birlikte gelişen otomotiv teknolojisi, otomatik araç alma isteğine yönlendirmeye devam ediyor.

     Kahramanmaraş’ın en büyük Otomotiv servisleri arasında yer alan Peugeot Zabunoğlu Otomotiv, Fransa menşei olan ve sürücüler için büyük bir konfor sunan Peugeot marka araçlarını Kahramanmaraşlı vatandaşların beğenisine sunmaya devam ediyor. Peugeot Zabunoğlu Otomotiv’de servis müdürlüğü yapan Gökhan Gönen,  21 yıldır otomobil servislerinde görev alıyor.2005 yılında Zabunoğlu Otomotiv’de görev almaya başlayan Gönen; Zabunoğlu Otomotiv’de iyi bir ekipleri olduğunu, bundan dolayı da Kahramanmaraşlı vatandaşlara en iyi şekilde hizmet etmeyi başardıklarını ifade etti. Müşteri memnuniyetinin kendileri için birinci sırada olduğunu anlatan Gönen, ’’Öncelikli olarak bu bir ekip işi ve biz iyi bir ekip kurarak bu başarının temel taşlarını oluşturduk. Açılışımızdan bu yana yapmış olduğumuz ve devam ettirdiğimiz pazarlama faaliyetlerimizle beraber hizmet kalitemizi en üst seviyede tutarak müşteri memnuniyetinden ödün vermeden servis hizmetini vermeye gayret gösterdik. Aynı zamanda pazar ihtiyaçlarını önceden görerek servis kapasitemizi artırarak bu süreci iyi değerlendirdiğimizi düşünüyoruz” diye konuştu.

YAKIT TASARRUFU ARAÇLARDA ÖNEMLİ UNSUR

  Son yıllarda artan yakıt fiyatları ve bununla birlikte gelen yakıt tasarrufu meselesi hakkında bilgiler veren Gökhan Gönen, “Yakıt tasarrufu hem fiyatlar hem de çevreye olan saygımız nedeni ile dikkat etmemiz gereken en önemli konulardan biri. Kısaca özetleyecek olursak, araçlarımızın bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırmalıyız. Lastik havalarının üreticinin belirlediği basınçta olmasına dikkat etmeliyiz. Özellikle yaz aylarında klimalar açıkken camlar açık olarak araçlarımızı kullanmamalıyız” ifadelerinde bulundu.

PERİYODİK BAKIM ARACINIZIN ÖMRÜNÜ UZATIYOR

  Araç sahiplerinin yılda bir kez ya da 15.000 kilometrede bir yaptırmaları gerektiği, içeriğinde değişimler ve kontroller olan periyodik bakımdan söz eden Zabunoğlu Otomotiv Servis Müdürü Gönen, bu konuda şunları dile getirdi: “Periyodik bakım yaptırmamız aracımızı güvenle kullanmamız, ömrünün uzun olması ve yakıt tasarrufu için çok önemlidir. Şu anda Peugeot araçlarda 15.000 km dolmasa da yılda bir kez periyodik bakımlarda bütün filtreler, motor yağı gerekirse bujiler değiştiriliyor. Aracın bütün aksamı (frenler, ön takım tekerlekler, elektrik aksamı vb.) tek tek kontrolden geçiriliyor.

3 YAŞ VE ÜZERİ ARAÇLARA ÖZEL BAKIM PAKETİMİZ VAR

  Peugeot Zabunoğlu Otomotiv’de 3 yaş ve üzeri araçlara bakım servisinin de olduğunu hatırlatan Gökhan Gönen, bu bakımların arasında ön fren balataları paketi, ön fren diskleri + balataları paketi+ yağ değişimi + yağ filtresi paketi, bakım paketi, arka amortisör paketi, hava filtresi paketi, klima filtresi değişimi gibi paketlerin olduğunu belirterek şunları konuştu; “Frenler, egzoz ve amortisör vs Peugeot’nuzun ömrünü uzatmak için nitelikli parçalar. Peugeot teknisyenleri sizleri servisimize bekliyor. Teknisyenlerimiz sürekli eğitimler sayesinde aracınızı A’dan Z’ye tanır ve bakım tavsiyelerine uyarlar. Peugeot’nun 3 yaş ve üzeri paketlerine her şey dahildir; parçalar işçilik ve kontroller. En az 3 yaşındaki Peugeot’unuz için özel olarak tasarlanmış fiyatlarda hiçbir sürpriz olmayacağından emin olabilirsiniz” dedi.

ARAÇLARINIZIN ÖMRÜNÜ UZATMAK İÇİN ZABUNOĞLU’NA GELİN

  Peugeot Zabunoğlu Otomotiv’de araçlar için gerekli olan tüm materyallerin bulunduğunu ve teknik elemanların sıkı çalışma sonucunda araca gerekli müdahaleleri yaptıklarının altını çizen Gönen, “Aracınız her kontrol edildiğinde, size kontrol edilen noktaların ve tavsiye edilen onarımların detaylı bir servis raporunu sunuyoruz. Araçlar için hayati bir öneme sahip olan yedek parça konusunda önemli açıklamalarda bulunan Gönen, “Taklitlerinden sakının! Orijinal Peugeot Yedek Parçalarını tercih etmeyi unutmayın bu parçalar, aracınızın emniyetli ve güvenilir olmasını garantileyen en sıkı testlerden geçmektedir diyen Zabunoğlu Otomotiv Servis Müdürü Gökhan Gönen, Online randevu alan müşterilerimize bakım işlemlerinde işçilik ve yedek parça tutarında iskonto uygulanmaktadır. Kahramanmaraş Onikişubat ilçesi Kayseri yolu üzeri 2.km’deki adresimizde Peugeot müşterilerimize hizmet etmek için bekliyoruz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co