Perspective Yeni Yılı Yüzde %50 indirim ile Karşılıyor

 Perspective Yeni Yılı Yüzde %50 indirim ile Karşılıyor

Perspective, yeni yılda iddialı çizgisini çarpıcı bir abiye koleksiyonu ile buluşturuyor. Transparan, şifon ve saten dokularda vücut bulan her bir parça yeni yıl akşamının cesur stiline eşlik ediyor. Sezonun gözde renkleri bordo, kahve ve gri, leopar ve şal desenleriyle yeniden yorumlanarak kombinlere gizemli bir hareketlilik katarken,  asil ve sade bir duruşu tercih edenlerin tamamlayıcıları, koleksiyonun minimalist parçaları oluyor. Yeni yılın ilk dakikalarında bir yanda şık bir tulumu tamamlayan bir siyah kürk, diğer yanda ise vücudu sarmalayan deri kalem elbise boy gösteriyor. Çan etekler şifon bluzlar ile bir araya gelirken sezonun trendi tek omuzlu mürdüm elbise stilini zirveye taşıyan Perspective kadının tüm ihtişamını gözler önüne seriyor.

Büyüleyici Stilin Son Dokunuşu : ‘’Aksesuar’’

Göz alıcı aksesuarlar, tasarım ayakkabılar, ışıl ışıl clutchlar, kombinlerde bir adım öne çıkmayı başarıyor. Tek renk bir elbiseyi bile hareketlendirecek sezonun trendi püsküllü ayakkabılar ve monokrom bootie’ler baş döndüren parçalar arasında!

Şık Bir Yıl Hediye Etmek için Hala Vaktiniz Var

Perspective, yeni yılda sevdiklerini küçük bir armağan ile mutlu etmek isteyenler için elbiseden aksesuara geniş bir koleksiyon sunuyor. Türkiye çapında seçkin lokasyonlardaki mağazalarının yanı sıra, şık hediye paketi seçeneği ve 48 saatte kargo fırsatı ile www.perspective.com.tr adresinden yeni yıl alışverişini kolaylıkla yapmak mümkün.

Mağaza Lokasyonları

İstanbul Zorlu PSM Center, Nişantaşı, Aqua Florya, Carousel, OliviumOutlet, Ankara Anka Mall, Bursa Carrefour AVM, Edirne Margi Outlet, Adana Ziya Paşa Caddesi, Mersin Forum, Konya Kent Plaza AVM, Kayseri Forum,  Gaziantep Gazi Muhtar Paşa Caddesi, Sankopark AVM, İskenderun Atatürk Bulvarı, Kahramanmaraş Piazza AVM.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co