Peltek, “Öğrenciler için mücadele ediyoruz”

Peltek, “Öğrenciler için mücadele ediyoruz”

Kahramanmaraş Akademi Eksen Dershanesi Necip Fazıl Kültür Merkezinde KPSS sınavı için tekrar kampı öğrencilere ücretsiz yapıldı.

Kahramanmaraş’ta KPSS’ye çalışan adayların bu kadar geniş bir program yapılması öğrenciler ve velileri sevindirdi.

Kamp programı öncesi İhtiyaç Akademi Eksen KPSS Müdürü Ayhan Peltek KPSS adaylarına seslenerek “Sizler için iyiyi, en güzeli en doğru zamanda yapmak için çok çalıştığımızı bilmenizi istiyorum ihtiyaçlarınızı, beklentilerinizi çok iyi biliyoruz ve bunlar için mücadele ediyoruz. Kamp için alanında uzmanlaşmış hocalarla anlaştık. Geniş programlı bu kamp için öğrencilere ücretsiz olacak” dedi.

Daha sonra İhtiyaç Akademi Eğitim koordinatörü İsmail Orçan,“Program başlayıp Alan dersleri, Coğrafya dersi, Anayasa dersi, Osmanlı kültür medeniyet dersleri tekrarı yapıldı. Öğrencilere daha sonra Osmanlı tarihi, inkılap tarihi, Türkçe ve Matematik dersleri verildi” dedi.

Bütün seansların katılımın çok yüksek olduğu bu programın sonunda gerek İhtiyaç Akademi öğrencileri gerek diğer dershane öğrencileri gerekse de herhangi bir kursa gidemeyen öğrenciler böyle bir kadroyla böyle güzel bir program hazırlayan İhtiyaç Akademi Eksen KPSS kursuna teşekkürlerini bildirdiler.

ihtiyac (6)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co